Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az normális, hogy a 9 hónapos...

Az normális, hogy a 9 hónapos kandúr macskám 3,5 kg?

Figyelt kérdés
Sima házi cica. Nagyon lusta egész nap alszik, alig játszik pedig van egy kisebb cicánk is. Bárhol, bárhogyan képes elaludni. Néha olyan, mintha kicsit katatón lenne. Normális ez?

2012. dec. 10. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy átlagos maccs 4 kg, és ő még növésben van, úgyhogy normális.
2012. dec. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valójában nem alszanak állandóan. Ha jól megfigyeled, mm-nyire nyitva van a szemük általában, csak lesnek :) Amikor valóban mélyen alszanak, látszik a testükön is, mert elernyed. A súlya normális, nekem két nőstényem van, egyik 5 kg, másik 5,5 kg. Nem kövérek, csak nem kistestűek.
2012. dec. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hat megvallom nem tudom pontosan mert nekem ez az elso macskam de ez is nagy fajta.Az enyem brit rovid szoru (brit kek)egy eveves es 8kg.
2012. dec. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! :)
2012. dec. 11. 11:20
 5/6 sippara ***** válasza:
2 éves "mindent bele keverék" cicám van, a hölgyemény kb 4 kiló, pedig picike, csak hosszú, mint a vonatfütty :) Tök jó a 3,5 kiló, az enyémen meg akkor lepődök meg, ha napi 18-20 óránál kevesebbet fetreng :) Most is horkol :)
2012. dec. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
utcai vegyes kandúrom 1,5éves korától 8-10kiló körül mozgott pedig még soványnak is látszott, csak izom volt rajta meg erős csontozat,nameg ha felfújta magát akkora volt háta (szőrrel együtt domborulva) mint a németjuhászom :D bár ő 8 hónaposan ivartalanítva lett utána nyúlt sokat de bármennyit evett mindig szépformában maradt csak hát a méret :)
2018. júl. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!