Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy hívják a cicádat?

Hogy hívják a cicádat?

Figyelt kérdés
esetleg azt is oda írnád,hogy hogy néz ki, megköszönném :)
2009. aug. 23. 13:19
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 22:14

Kedves kioktató!

Tudom,hogy mit írtam. A cica csöves/hajléktalan volt, kb.10 éve él nálunk. Azért írtam,hogy mi lakunk nála,mert több macskástól is hallottam,hogy belakják a lakást (panel)és úgy viselkednek, mintha mi laknánk nála. Egyébként ha hajléktalan lennék,akkor honnan a francból írkálnék az oldalra? Téged nem tanítottak meg a szüleid arra,hogy ok nélkül ne bánts embereket? 56/N

2009. aug. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
100%

szükre cirmos, fehér lábacskákkal, meg mellénykével.

És full semmi köze a kinézetéhez a nevének xD: Tipli ;)

2009. aug. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
30%

tegnap 13:28

Kedves 56/N!

ha már egyszer hibát vétesz, legalább vállald fel. a neveléshez, amit kaptam semmi közöd, egyébként meg amint látom, én jobbat kaptam mint te, mivel amint látom, védekezni nagyon nem tudsz, rögtön támadsz. ennyi idősen több eszed is lehetne. na köszöntem

2009. aug. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
100%
A kérdezönek írom:Ez egy érdekes és kedves kérdés szerintem ezért volaszoltunk agyian:)
2009. aug. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
100%

Az idősebbik vegyesfelvágott :), nagyobbrészt cirmos, de vannak benne vörös foltok, és a mancsai meg a torka fehér. Fura, kerek kis pofácskája van, kicsit nyomott orral, és zöld szemei. Méretre kisebb hasonló korú macskáknál, mert talált cica, és nem a Rózsadombon töltötte az ifjúságát, ha értitek, mre gondolok. Szépen rendbejött, és most olyan kényes a szép bundájára, mintha királyi hercegnő volna. A neve Miwako, de Micónak szólítom őladységét. Amikor a házhoz érkezett, nem tudtuk, hajlandó-e nálunk maradni, így nem sokat gyötörtem az agyam az elnevezésével. Amikor láttam, hogy marad, és kiivartalaníttattam, a Honey and Clover egyik szereplőjéről nevezem el, hogy legyen egy hivatalos neve, amit becézni lehet.

A másik csak 5 hónapos, narancs-vörös cirmos kandúrka, fehér a torka meg az alsó állkapcsa(épp itt alszik az ágyamon :)), és a cipőcskéi. Neki különleges, óaranyszínű szemei vannak (mitagadás, igen mutatós jószág), amilyen a falu macskái közül csak neki van! Narutonak hívják, értelemszerűen a hasoncímű anime alapján, és mert eddig még nem jelezte, hogy hokage akarna lenni, csak Nacinak, vagy Nackónak hívom.

2009. aug. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:

Nekem egy szürke cirmos házicicám van akit a fagyizó elől hoztunk el anno xD

és Princi lett a prince szóból az orvos ajánlására mert, hogy a c betű miatt jobban hallgat rá.

2009. aug. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
Ulrik,Nobu,Shin,Báró
2009. aug. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Kókusz :)
2011. okt. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!