Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Aki nyerseledellel etet...

Jeannie kérdése:

Aki nyerseledellel etet macskát (B. A. R. F szerint), milyen húst szokott venni?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy sertéshúst nem szabad, eddig csontos csirkehúst, aprólékot, nyakat adtam a cicának. A vitamin amit most vettem, viszont már tartalmaz kalciumot is, szóval mellé nem adhatok csontos húst. Mit érdemes venni amivel nincs egy óra szöszölés, mire lebontom a csontról a húst?

2012. dec. 20. 12:44
 1/5 maitra79 ***** válasza:
Én helyenként belsőséget szoktam adni. Szárnyas vagy marhamájat, de a nyúl tüdőt is szeretik, és annak a máját is. Marhahús is nagyon jó nekik. Ha abból szín húst veszel, azt nem kell fejtegetni. A sertésen kívül én bármit adnék nekik.
2012. dec. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sertésen kívül bármit.Jó a belsőség.Én állateledelboltban szoktam venni baromfinyesedéket.Ebben nincs csont.
2012. dec. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én pulyka medaliont, csirkezúzát, csirkeszívet és csirkenyakat szoktam adni nekik.

Bár nem a B.A.R.F szerint etetek, azt sem tudom mi az. :)

2012. dec. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tetris ***** válasza:

Amikor főzök, és aprítom, vag szeletelem a húst, a macskánk folyton ott sertepertél a lábam körül. A húson lévő csimbókokat, porcogókat mindig oda szoktam dobni neki. Még soha nem volt beteg, pedig már 16 éves. És bevallom töredelmesen, hogy a sertéshúson és a marhán lévő csimbiket is oda szoktam neki dobni. Van amikor jól megnevettet, amikor elszántan csócsálja azokat a rágós, inas húsdarabokat.

Egyébként meg konzerv macskaeledellet etetem, ez a csimbizés csak csemege számára.

2012. dec. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, az állateledel boltra nem is gondoltam, a nálunk lévő bolt nem is árul húst, csak konzervet meg szárazat, de meg fogom nézni :)
2012. dec. 20. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!