Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A lányok/nők miért szeretik...

A lányok/nők miért szeretik annyira a macskákat?

Figyelt kérdés
2009. aug. 23. 15:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
19%

16:26-nak:


"A macska más mint a kutya.Összehasonlíthatatlan."


Hát igen,ezzel teljesen egyetértek.A kutyák,meg merik védeni a gazdájukat,a macskák meg ezt az embertől várják el.

De nem írom le a véleményemet,ezt teljesen elmondta az előttem szóló.Jobban le se írhattam volna.

2009. aug. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
86%

Olyan butaság lepontozni a válaszokat. Mindenkinek meg van a joga a véleményéhez. A macskákat lehet nem szeretni is.


Én személy szerint pont azt szeretem bennük, amit a kutyások kifogásolnak. A macska nem alanyi jogon osztogatja a szeretetet, hanem meg kell érte küzdeni. Egy kutyába ha belerugsz, akkor is farkcsóválva szalad vissza hozzás. Ez is nagyon jó, de én szeretek küzdeni, úgyhogy MACSKA. :)

De ha tehetném, és megengednék a körülményeim, kutyám is lenne.

2009. aug. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
86%

Nem értem azokat, akik azt irják, hogy rühellik a macskákat, és hogy a macska mennyire buta állat.

Az én macskám is nőstény volt, mi is együtt szültünk, mikor kismacskái voltak, hordta haza az egereket, verebeket, nagyon jó vadász volt. És hogy hülyék, na persze. Ugyanúgy megtanulta, hogy mit jelent, hogy gyere ide, a nevét is, szinte minden szavam értette. Hát igen, egy macskának a szeretetéért meg kell dolgozni, azt nem kapod meg csak úgy, csak azért, mert vagy. A macskának nincsen szüksége senkire, önálló állat, de persze ő is képes a szeretetre. De mindenképpen azt csinálja, amit ő akar. Imádtam a macskámat akkor is, amikor akaratos volt, amikor nyafogott, és morgott, mert nem az volt, amit ő akart. Engem egyszerűen elvarázsoltak a macskák, és most már párom is egyre jobban kedveli őket.

2009. aug. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
70%
sztem teljesen fordítva van! a fiúk szeretik őket naon! én lány vok, és kutyapárti, de ahogy én látom a fiúk odavannak értük!! XD
2009. aug. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
97%

Azért mert olyanok, mint ők (mi).

Vannak olyan nők, akik nem találják meg velük a hangot, nem vonzódnak hozzájuk...stb., ez természetes.

De aki utálja, gyűlöli őket (és nem csak a macskákat, hanem az állatokat), azoknak a tapasztalataim szerint erős önértékelési zavaraik vannak. Vagy nem ismerik a macskákat, vagy ha volt cicájuk, akkor nem nevelték, gondozták őket rendesen,ezért nem kaptak tőlük szeretetet.

És a legnagyobb hiba a kutyákhoz hasonlítani őket, hiszen több száz, ha nem ezer évvel később háziasították őket.

2009. aug. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
87%
Annyira buta és primitív dolog összehasonlítani a kutyát a macskával, hiszen teljesen másra valók, másra is használták őket az idők során. Ennyi erővel lehetne arról is vitatkozni, hogy egy tyúk milyen buta, bezzeg a kutyák milyen okosak! És egy hal milyen hülye, mert egész nap csak úszkál fel-alá, bezzeg a papagájom milyen szépen beszél!
2009. aug. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
97%
Mert mindig kimutatják érelmeiket a cicusok!
2009. aug. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
96%
Én fiú vagyok. Világ életemben kutyás voltam. De 4 éve amikor elpusztult a kutyám valahogy az udvarba került egy kis macsek. Kezdetben nem rajongtam érte, Ő meg annál inkább én értem. :) Aztán elválaszthatatlan jó barátok lettünk. Tisztelem és szeretem, mert akaratos, céltudatos és nem lehet parancsolni neki. Mindig az van, amit Ő akar. Hiába a kutyának gazdái a macskáknak szolgái vannak. Ja és nem kell takarítani utána! A kutyák szépek, értelmesek, de közel sem mutatnak annyit az egojukból mint a macskák.
2009. aug. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én imádom a kutyákat és a macskákat is. :) [lány vagyok] Szerintem is erőltetett elképzelés az, hogy macska=lányos, kutya=fiúknak való. Amúgy a cicák nem buták - remekül idomítják az embert! :)
2009. aug. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
47%
mert azok aranyosabbak mint egy kutya pl ha kicsik még meg ienek:) de hát...
2009. aug. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!