Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák miért ilyen aranyosak?

A macskák miért ilyen aranyosak?

Figyelt kérdés

#macska #pénisz #hókamóka
2012. dec. 24. 12:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem nem azok.
2012. dec. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%

:DD

Én is szoktam ezt kérdezni magamtól.

Természetes adottság:D

2012. dec. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
32%
Szerintem kifejezetten undokak. Ha nem adsz neki kaját, nézd meg, hogy megutál.
2012. dec. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szerintem Te nem vagy aranyos.
2012. dec. 24. 13:04
 5/14 A kérdező kommentje:
Második válaszoló, te vagy itt egyedül rendes ember. :))
2012. dec. 24. 13:05
 6/14 anonim válasza:
69%
Én is rendes ember vagyok, imádom a macskákat :-))
2012. dec. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
29%

Nem aranyosak. A házi macskák és a nagymacskák pont ugyanolyanok. A kutya nevű biológiai objektummal szemben az macska kifejezetten önző „érdekember”, szuverén dög. Egy térben él a házi macska az emberrel, de nem vele. Addig érdekes számára a közös élet, amíg jól tartod. De így is tökéletesen megőrzi függetlenségét.

Hajlamosak vagyunk az állatokat emberi tulajdonságokkal felruházni képzeletünkben, de ez nem helyes. Pl. sokan küllemük szerint is megkülönböztetik az állatokat. A macska aranyos, mert a formája kellemes. A mókus is. A sakál csúnya, a róka szép. A sakált nem szeretjük, a rókát igen. De a róka igencsak ronda sakálnak, s egy rókának kinéző sakál is otvar ronda. Ezek persze nem léteznek, csak szemléltetésül írom. A régi orosz trolibuszok is „mosolyognak”. Akkor azok is aranyosak?

Nem bántás ez, csak válasz a kérdésedre.

Nem hiba ez a viszonyulás, hiszen emberek vagyunk, csak néha akaratlanul is bajt csinálunk. Pl. a cicát hajlamosok vagyunk kényeztetni, mert olyan ari. Amitől jó beteg lesz, mert elhízik, keveset mozog stb. Vagy magunkat sodorjuk veszélybe, amikor benyúlunk az állatkertben a leopárd ketrecébe, vagy megsimogatjuk az utcán kószáló veszett rókát.

2012. dec. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
34%
Mert nem borotválkoznak!:DD
2012. dec. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
23%
Én utálom a macskákat.Nem azok.Rengeteg betegséget terjesztenek és utálom őket!
2012. dec. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
természeti adottság,gyönyörűek a cicók
2012. dec. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!