Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A maine coon és a norvég...

A maine coon és a norvég erdei cica csak szerintem hasonlít a házi macskára?

Figyelt kérdés
Volt egy cicám, az állatorvos azt mondta hogy norvég erdei macska (kaptuk egy ismerősünktől szóval nemtudom hogy igaz-e) de szerintem nem igaz mert hát ilyen szép cica ingyen.. . egy lánynak mondtam hogy ugye neki is olyan cicája van de azt mondta hogy nem, sima házimacska holott az övé jobban hasonlított a fentebb említett fajra.
2013. jan. 4. 17:54
 1/5 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
A "sima" házi macska általában eléggé rövid szőrű, szóval inkább félperzsa vagy valami más "keverékek" lehetnek. (Legalábbis a miénk az, és hasonlít a norvég erdeire, de lehet, hogy nagy hülyeséget írtam.)
2013. jan. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen a házi macska rövid szőrű szokott lenni. A maine coon és a norvég erdei macska hasonlítanak egymásra. Egy maine coon keverék lehet, sokan szaporítják sajnos, vagy kiengedik az utcára, párosodik egy házi macskával és már kész is egy ilyen keverék.
2013. jan. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ó értem. olyan szépek
2013. jan. 4. 18:11
 4/5 anonim válasza:

Szia. Én néztem egy műsort amiben mutatták hogy van hosszú szőrű házi cica ami pedig nagyon is hasonlít a norvég erdeire és a maine coonra. Nekem ilyen a cicám és én is teljesen ingyen kaptam de szerintem ő is nagyon szép csak én sem tudom hogy milyen fajta a kettő közül: [link]

[link]

[link]

[link]

2013. júl. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
de szép ez az utolsó. de szerintem inkább keverék. a maine coon-nak pamacs van a fülén, mint a hiúzoknak.
2013. aug. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!