Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A képen látható macskáknak mi...

A képen látható macskáknak mi a fajtájuk? Mi a nevük?

Figyelt kérdés

Lehet hogy a két macska nem ugyanolyan, ez esetben mindkét fajtát tudni szeretném. (tetszik, és sztem jellegzetes a kerek pofijuk :) )


[link]


[link]



2013. jan. 8. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
AZ első az brit rövidszőrű. A másodikban nem vagyok biztos, olyan skót lógófülűs, de mégsem.
2013. jan. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
A második képen lévő cica fajtát én is szivesen megtudnám, mert olyan szeretnék. (:
2013. jan. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

Az első szerintem brit rövidszőrű vagy házicica.

A második talán skót lógófülű,de én sem vagyok benne biztos.

2013. jan. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Mecse ***** válasza:
70%

A második cica az egy scottish fold(nak tűnik nekem), azaz skót lógófülű, a képen egy kölyök van, akinek még most kezd el "behajlani" a füle, mivel nem hajlott, hanem egyenes füllel születnek.


Felnőtt korára ilyen lesz a füle ; [link]


A hajlásnak fokozatai vannak, van olyan cica akinek rendkívüli módon rásimul a koponyájára a füle felnőtt korára, ettől olyan lesz mintha nem is lenne fülkagylója, de van amelyiknek jobban elválik tőle és inkább baglyosan néz ki tőle. Egyébként gyönyörű, masszív cicák.

2013. jan. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. jan. 9. 00:39
 6/7 anonim válasza:
Az első brit cica, a második szerintem is skót lógófülü cica. Tudom, hogy ugyanazokat mondtam, mint amit a többiek, de azonos véleményen vagyunk. :)
2013. jan. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az elso 100% hogy csincsilla perzsa a masodik pedig skot logofulu
2013. jan. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!