Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon hígat, enyhén véreset...

Nagyon hígat, enyhén véreset f. sik a cicám! Nem tudom, csak holnap elvinni dokihoz! Van valakinek ilyen tapasztalata?

Figyelt kérdés

Kutyáknál tudom, mi ez, de cicáknál gőzöm sincs...

(Kutyámnál is volt ilyen, nagyobb volt a riadalom, mint a tényleges baj...)


Nem emésztett a vér, tehát felteszem, csak a végbél fala sérülhetett.


Milyen kímélő kaját adjak neki holnapig?


(Valószínűleg lenyelt valamit, mert ma többször is hányt, de az is csak híg, tartalmatlan lé volt.)


Egyébként szobacica.


2013. jan. 8. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Főtt rizs, párolt csirkemellel. És vizet igyon. Ha nem iszik magától, adj neki fecskendővel, ha van otthon, vagy az ujjadat mártsd vízbe, nehogy kiszáradjon.

Nincs mérgező növény a lakásban? Általában a színes levelűek mérgezőek.

2013. jan. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!


csak egy bambusz, de nem látok rajta friss sérülést...

basszus remélem nem lesz komoly baja...:(


de ha most elviszem megint az ügyeletre, és megint 20.000 ft lesz, én megőrülök. de így is megőrülök a tehetetlenségtől.


már látványosan szarul van, elvonult a fotel alá...


és holnap vizsgázom...

basszus hogy tud ilyen szerencsétlenül kijönni...


az ügyeleten persze nem mondanak telefonba semmit...

de már ismerem őket annyira, hogy akkor is rám hozzák a frászt, ha csak felpuffad a kutyám.


Ebben a hónapban annyi kiadásom volt, hogy tényleg nem tudom, mit csináljak.

ha tudnám, hogy tényleg súlyos!...


Szerinted jó, ha holnap 6-ra tudom csak dokihoz vinni?

(mert a saját dokim emberi árakat szab, és nem is csinál felesleges vizsgálatokat...)


:(:(:(:(:(

2013. jan. 8. 20:15
 3/7 anonim válasza:
Szerintem is kímélő kaját adj neki, ha nem emésztett a vér akkor lehet, hogy nincs olyan nagy baj, de egyértelmű vidd el orvoshoz mindenképp.
2013. jan. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem van ügyelet is.
2013. jan. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Vicuska87 ***** válasza:
47%
Én ilyenkor elvinném ügyeletre! Mert a hasmenés, és a hányás óriási folyadék veszteséggel jár!
2013. jan. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát igen, ez a legnagyobb baj..én is voltam már így, h rosszul volt a cicám, és hívtam az ügyeletet, erre közölte a doki, h 20ezer csak az, h befárad a rendelőbe megvizsgálni macsekot. Utána még plusz pénz a kezelése.

Ilyenkor gondolkozik el az ember, hogy mit tegyen, mert pénze nincs rá, de az állatkár meg nagyon félti.

A mi állatorvosunk ezen mindig fel van háborodva.. azt mondja, hogy, oké, kérjen pénzt az ügyeletes doki, de ne annyit, h a gazdi ne tudja elvinni a kis kedvencét, mert nincs rá pénze.


El tudtad ma egyébként vinni? Remélem jól van a cicusod!

2013. jan. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és az érdeklődést!:)


Ma elvittem a dokinkhoz (nem ügyeletre), hála a jó égnek nem száradt ki, egy hülye vírus okozta a tüneteket, kapott féreghajtót (hogyha férges lenne, ne terhelje a szervezetét), injekciót, és 3 napig diétáznia kell...

1000 forintot fizettem.


Kész, aranyba kellene önteni a dokit, mindig mondom.:D


Hála a jó égnek nagyobb volt a riadalom, mint a tényleges baj...:)

2013. jan. 9. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!