Kezdőoldal » Állatok » Macskák » HELP! Hogyan neveljem meg a...

HELP! Hogyan neveljem meg a kiscicám?

Figyelt kérdés
Iszonyatosan rossz kiscica, de imádom. Április végén született. Eleinte semmi baj nem volt, de most... Olyan házban lakom, ahol van a földszint meg fölötte a padlástér. Az én szobám a padlástéren van és néha hajnali 5-kor már hallom, hogy a cicám az ablakban keservesen sír. Hiába játszom vele este kilenckor meg adok neki enni, már hajnalban felkelt. Most is hatkor keltett, kapott kaját és miután befejezte játszottam vele negyed órát. De már megint itt van és sír! Mit csináljak vele? Ráadásul hamarosan kezdődik a suli is, félek, hogy mi lesz vele. Hogyan neveljem meg? És mit tehetnék hogy leszokjon arról, hogy korán fel ébresszen. Segítség!
2009. aug. 29. 08:11
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Rakd máshova...
2009. aug. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mit rakjak máshova? MIért nem lehet egy normális választ adni, te idióta?! Rohadt köcsög! Remélem érkeznek normálisabb válaszok is!
2009. aug. 29. 08:35
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
Az idióta és rohadt köcs*g inkább talán az aki nem tudja felfogni hogy az egy macska, és nem lehet beállítani hogy 7-kor keljen és 21:00-kor járjon aludni. Ha ilyen bunkó vagy minek neked állat? Máskülönben miért gond 6-kor feébredni? Te saját magaddal sem tudsz még törődni, nem még egy másik lényről gondoskodni!!!
2009. aug. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Rászokott, h. bármikor éhes lesz, vagy csak unatkozik téged felkelthet. Minden reggel egy adott időpontban adj neki enni, és addig hadd nyávogjon, majd megszokja h. előtte hiába próbálkozik, és később már eleve nem is fog korábban menni. A saját macskáimat is így szoktattam rendszerességre, nálunk már bevált.
2009. aug. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az utolsónak nagyon köszönöm! Végre megkaptam a választ! Köszönöm az egyetlen normális válaszadónak!
2009. aug. 29. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!