Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Felnott macska orokbefogadasa...

Felnott macska orokbefogadasa nem jelent gondot? Hozzank szokna igy is?

Figyelt kérdés
Szeretnek egy felnott macskat orokbefogadni...2 cicank van ok kintiek(kolyok korukban hoztuk el meg oket a menhelyrol),de akit orokbefogadnek az benti lenne.Hozzank tudna igy felnottkent is szokni? 1-2 eves macskarol volna szo.
2013. jan. 14. 17:48
 1/5 A kérdező kommentje:
[link] igazabol egy ilyen lehetoseget nem szeretnek kihagyni,mert a kedvenc fajta macskam es a kolyok szamomra eleg megfizethetetlen...es a felnottet negyedaron el lehetne vinni..ezert kerdeztem.Elore is koszonom a valaszokat.
2013. jan. 14. 17:51
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem felnőtt cica is hozzátok tud szokni,csak idő kell neki.Foglalkozni kell vele sokat,mert lehet,hogy az elején bujkálni fog az ágy lá.
2013. jan. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mecse ***** válasza:
75%

Hozzátok tud szokni, valamivel több türelem kell hozzá mint egy nagyon fiatal kölyökhöz, de én nem aggódnék.


A linkelt cicák szépek, remélem meg fogtok birkózni a sok energiával ami a bengálban van :).


Az a jó a picit idősebb cicákban hogy a személyiségük már jobban kialakult, a tenyésztő jelen esetben pedig tud nektek segíteni abban hogy melyik cica milyen (ahogyan picit be is vannak mutatva a képek alatt), így meg tudjátok találni azt amelyik hozzátok legjobban "illene".


Nekem van olyan ismerősöm aki mindig kifejezetten idősebb cicákat hoz ki menhelyekről mert ők általában senkinek nem kellenek, hazavitt már 15 éves cicust is akinek azt mondták nincs már sok hátra. Ennek már 4 éve és a macsekot levakarni nem lehet az említett lányról, plusz egészséges mint a makk :)


Szóval nem kor-függő hogy hozzátok szokik-e :).

2013. jan. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért az nekem nem egészen tiszta, hogy a régi macskáid kint laknak, az újat meg a lakásba vinnéd. Ha ezt elmondod a menhelyen, akkor tuti, hogy nem adnak így macskát. Viszont látom, hogy nem is a befogadás a lényeg, hanem a különleges macska... Persze, hozzátok fog szokni. De ezt tényleg gondold át, hogy a régi kint, a új meg a kanapén.
2013. jan. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megszokná, csak kicsit lassabban, mint egy kicsi.

Én biztos nem tudnék különbséget tenni macska és macska közt, egyik kint, másik bent. Ha benti macskát akarsz, vidd be a kintieket, ők is megérdemlik!

2013. jan. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!