Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Zárt cica alomtálca. Vélemény?

Zárt cica alomtálca. Vélemény?

Figyelt kérdés

Párom szerint ne vegyünk mert bent nem fogja látni hova lép és bele lép a ...-ba:(

Szerintetek?

Csak mert ami most van nyitott minden nap kirugja belőle a kavicsot:((


2013. jan. 15. 09:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Nekünk zárt van, és nagyon meg vagyok vele elégedve, örülök, hogy ilyet vettem elsőre. Nem szórja szét a kavicsot, nincs büdös tőle, és nem lép bele a ...-ba :)
2013. jan. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Ok:)

Akkor veszek neki csak remélem használja majd az ajtaját is:)

Hogy mutassam meg neki az ajtó használatot?Vagy csak toljam be?:)

2013. jan. 15. 09:57
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Az ajtót a legtöbben leszedik, én is levettem. Féltem, hogy zavarni fogja és egyébként is mikor pisil úgy helyezkedik el, hogy kilóg a farka közben.

Egyébként jó a fedett, van benne elég fény, nem szórja ki az almot és mutatós.

2013. jan. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

A mi cicánk már felnőttként jött hozzánk, de mivel sokat van bent, ezért vettem neki alomtálcát. Betettem a fürdőbe, beletettem a kavicsot, és mintha mindig ott lett volna, tudta, hogy mit kell vele csinálni. Belement egyedül, és azóta is használja.

Szerintem tegyétek ugyan oda, ahol az előző volt, és csak mutassátok meg neki, ne erőltessétek, nehogy megijedjen, és akkor nem megy bele. Gondolom tudni fogja, hogy mire való.

De ha gondolod még várj pár véleményt, hátha más tapasztalatot is írnak :)

2013. jan. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Látja hogy hova lép, ne aggódj. :)

Tegyétek a megszokott helyre, rakjatok át némi használt almot az előző tálcából és szükség esetén vegyétek le az ajtót amíg megszokja.

2013. jan. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ha elsőre leveszik az ajtót, akkor utána már nem fogja megszokni, hogy ott van. Simán bemegy az ajtón, könnyen jár. Persze ez csak az én véleményem.
2013. jan. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ok.Több helyen is leszedték az ajtót de remélem előbb utóbb majd megszokja és vissza lehet tenni.
2013. jan. 15. 10:28
 8/18 anonim ***** válasza:
Ú, én még nem is láttam ilyen! Két cicám van, és mindig kikaparják az almot a földre, ami nagyon zavaró, mert utána széthordják az egész házban. Kint az udvaron pedig csak akkor kakilnak, ha nagyon muszáj..inkább bent szeretnek :)
2013. jan. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

utolsó mármint zárt wc-t nem láttál?:)

Amúgy ez a baj nálunk is előszobába van és mindent hozunk be a lakásba tiszta trutyi az előszoba van, hogy ka.i is megy ki a földre:(((

2013. jan. 15. 10:45
 10/18 Vicuska87 ***** válasza:
66%
Nekem zárt almom van! Az ajtója le van véve, mert így fény éri a belsejét, és jobban szellőzik, és a cicáknak kényelmesebb, mert mmindig vagy a farka, vagy a feje van kint! Nem kicsi az alom nekik, de ők így szeretik. Abszolút nem fog bele lépni a kakába, sem a pisibe! És nem tudja belőle, kirúgni a kavicsot!
2013. jan. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!