Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskámnak a bal oldalán...

A macskámnak a bal oldalán van egy dudor, mi lehet az?

Figyelt kérdés

11-12 hónapos cirmos cicáról van szó, nőstény


A hasa mostanában megnagyobbodott, mintha vemhes lenne, de még is van a bal oldalán egy kis dudor szerűség, amely majdnem megfelel egy kiscica méretének. Mikor fel áll, és megy úgy nem látszik, mikor lefekszik akkor inkább szembe tűnőbb h jé mekkora hasa van.


A kérdésem csupán annyi, hogy kiscica lehet, vagy inkább valami betegség


egyébként a cica normálisan viselkedik, be van oltva, teljesen egészséges.


ui: nem szeretnék ilyen válaszokat pl: én szaporító vagyok-e, meg h minek nekem kiscica stb stb..


A normális válaszokat pedig előre köszi 



2013. jan. 21. 18:18
 1/4 team válasza:
52%
probáld meg neki kicsit erősebben megnyomni neki ha fáj neki akkor valószínűleg valami daganat,ciszta lehet.más öltetem nincs passz.
2013. jan. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos?
2013. jan. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Vicuska87 ***** válasza:
64%
állatorvos, és ultrahang
2013. jan. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, s én jó gazdinak tartom magam, a cica benti és kinti cica egyben, sok szeretettet kap, s leginkább bent van velem. Mindig járok vele rendszeresen orvosoz is, holnap fogom elvinni mert akkor rendel csak, akkor majd minden kiderül.


Természetesen tudom, mennyi gazdátlan cica van, őt is megmentettem az éhezéstől, elgázolták az országúton, ott találtam rá, azóta gondoskodom róla. Nem hiszem, hogy rossz gazdi lennék.


Nem egyszer voltam ideiglenes befogadó is, ott cumiztatni kellett az elárvult kiscicákat, és nálam megerősödhettek, segítettem új gazdihoz juttatni őket. Jelenleg is támogatom őket eledellel, stb.


Az ivartalanítás pedig hasznos dolog, de már megvannak a gazdi jelöltek ha esetleg kiscicák vannak a pocakjában.

2013. jan. 22. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!