Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicánknak rózsaszínes pasztell...

Cicánknak rózsaszínes pasztell színű híg széklete volt most, mitől?

Figyelt kérdés
Holnap elvisszük dokihoz mindenképp, de kiirom ide is hátha valaki ciciájának volt már ilyen és tudunk e még este valami segíteni adni neki nehogy nagyobb baj legyen. Hasmenése volt és ilyen nem piros hanem rózsaszínes széklete volt előbb. Nem szoba cica, de van mikor néha bent alszik vagy bent van. Tipp valakinek?:(
2013. jan. 23. 22:02
 1/4 Vicuska87 ***** válasza:
47%
A rózsaszín a vér jelenléte valószínű.
2013. jan. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi volt az orvosnál? Hogy van a cica?
2013. jan. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én kétlem hogy vér lenne - bár nem vagyok állatorvos - de ami vért láttam már székletben az minden esetben egyértelműen vér színű vér volt. Előfordulhat még alvadt vér, az pedig sötét színű, vagy fekete.

Voltatok orvosnál? Mit mondott?

2013. jan. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Anyukám tegnap elvitte. Azt mondták bélgyulladás. Jobban van már, de jó sok gyógyszert kap és persze nem ízlenek neki :( de étvágya nincs sok inni is fecskendővel itatjuk és csak vízzel. De viszont dorombol végig, egy nap nem volt mikor ne dorombol volna ha hozzá nyúltunk, szóval rendbe jön a drága :)
2013. jan. 25. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!