Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Rózsaszínes, kissé rugalmas...

Rózsaszínes, kissé rugalmas váladék, mit jelent ez?

Figyelt kérdés
A több mint 10 éves macskám vemhes,már elég nagy a hasa,sokat bújik stb.,de nemtudom mi ez az anyag ami távozik a hüvelynyílásán át már 3-4 napja,vagy hogy mit jelenthet.
2012. márc. 13. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én cicámból is ilyen jött vagy egy hétig szülés előtt, nem volt semmi baj, megszült rendben. Az állatorvosnak mondtam, de semmi jelentőséget nem tulajdonított neki, ezek szerint gyakori dolog lehet, bár jó pár nőstény macskám volt már, és korábban sosem tapasztaltam ilyet.
2012. márc. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm,zöld kéz:)
2012. márc. 14. 01:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kell aggódnod, nyilván hamarosan megszületnek a kiscicák.

Ha esetleg vérezne a cica, vagy láthatóan rosszul érezné magát (bár szülés/ellés előtt sokszor rosszul érzik magukat, nyávognak stb.) akkor hívd fel az állatorvost vagy vidd be hozzá a cicát. Amúgy nem kell különösebb óvintézkedést tenni, valószínűleg nem lesz probléma.

2012. márc. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
nem nagy ötlet 10éves macskát vemhesíteni...
2012. márc. 14. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ki mondta hogy direkt "vemhesítettük"?:D amúgy kb egy órája megszülettek a kicsik (mind farfekvéssel)az egyik elpusztult de a másik kettő jól van:)köszönöm a válaszokat
2012. márc. 14. 13:33
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
ha nincs ivartalanítva,az olyan minha direkt lett volna...ebben a korban már elveszel egy vemhességgel vagy 2 évet az életéből
2012. márc. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!