Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hányszor kell adni a macskának...

Molnár Jenny kérdése:

Hányszor kell adni a macskának enni napjában?

Figyelt kérdés

2013. jan. 31. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Én három-négy alkalommal szoktam. Friss vize mindig van.

Mindig megvan az ideje.

Nem vagyok annak a híve, hogyha nyávog, akkor már rohanok is csurig tölteni, mert hozzászokik (azért néha bepróbálkozik a Csizmás Kandúr nézéssel:D)

2013. jan. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Ezzel próbálok következetes lenni, és a macska is tisztában legyen hogy mi a rend.

Bár ilyen macska még nem nagyon született:D, de a 4. cicám (akit most a pártfogásomba vettem,) nem olyan önfejű mint az előzőek....

2013. jan. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában 2x szokás nedves tápot adni (reggel-este), és emellett állandóan érdemes száraztápnak kinn lennie.
2013. jan. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én reggel este szoktam, tehát napi kétszer.
2013. jan. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Vicuska87 ***** válasza:
62%
Száraztáp mindig van előtte, mivel a macska keveset eszik sokszor! Nedveset kap este, és reggel!
2013. jan. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Száraz táp mindig legyen előtte, annyi, amennyit kb fél nap alatt elfogyaszt, állott ételt nem szeretik.

Nedvesből egyszer vagy kétszer adhatsz neki, de lehetőleg ugyanabban az időpontban minden nap, és ne sokat, mert a nedves, ha kint marad kiszárad és nem fog neki kelleni.

2013. jan. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kétszer, este, reggel száraztáp. Emellé ha van otthon husi, konzerv vagy cicaszalámi.
2013. jan. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Felnőtt cicának reggel-este, kicsinek többször. A tápon van adagolási útmutató, fontos tudni h a macska fokozatosan eszik, sosem egyszerre fogyasztja el a kaját, hanem rájár.
2013. jan. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Naponta kétszer kap a miénk konzervet, nem túl nagy adagot, s arra mindig ügyelni kell, frisset kapjon, a mi cicánk legalábbis nagyon kényes az ilyesmire, ha marad a tányérkáján, azt már később nem eszi meg. Száraz mindig van neki, arra rájárogat ropogtatni. Friss víz mindig legyen neki, reggel este csere. Nagyon hercegnők a cicuskák!! :))
2013. jan. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!