Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Befeküdt a cicám a szoliba...

Befeküdt a cicám a szoliba mellém, nem lesz baja?

Figyelt kérdés
2013. jan. 31. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen tudom elképzelni a helyzetet, de szerintem egy alkalomtól nem. Valószínűleg nem feküdt benne túl sokáig, hiszen ha túl forró lett volna neki akkor kimászik. Gondolom aludni feküdt be, így a szeme is nagy részt csukva volt.

Szerintem rendben lesz, de figyelj rá, hogy ez többször ne ismétlődjön meg, mert amellett, hogy többféle problémát is okozhat el tudom képzelni, hogy a tapa is leéghet, vagy akár a fülei, vagy az érzékenyebb részek (nem tudom, a macskák bőre mennyire érzékeny, ill. a szőr mennyire védi, de szerintem nem egészséges nekik sem), és a szemének sem tesz ugye jót.

2013. jan. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi,figyelek rá.Sokáig nem volt bent,meg nem is százas már a cső,tehát csak nem égett meg.
2013. jan. 31. 21:41
 3/6 Vicuska87 ***** válasza:
0%
Abszolút nem egészséges, sem a hő, sem a fény!
2013. febr. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 1111155555 válasza:

Sült cica xD

Na jólvan :P

Nem lesz semmi baja ennyitől,de többet ne engedd h befeküdjön melléd!!

2013. febr. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Vicuska87 ***** válasza:
45%

"A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik!"


Nem gond, tudod mit, fektesd be nyugodtan, minden alkalommal, sőt mindenki vigye a macskát szoláriumozni, mert ezek szerint az használ neki, sőt kifejezetten egészséges!

2013. febr. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi Vicuska! Majd írok valamelyik gyártónak,hogy csináljanak már cicaszolt,hiszen az én macskám is olyan fehér! :D Sőőt,2 adjanak ide próbára,tesztelésre,az egyik a tiéd,a másik az enyém lesz! :)) Túl is tárgyaltuk,ugye?? xD
2013. febr. 3. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!