Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyha valaki terhes, járhat...

Hogyha valaki terhes, járhat szoláriumba? 16 év alatt (felnőtt kísérettel) lehet szoliba menni?

Figyelt kérdés

2013. jan. 16. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

16év alatti vagy, terhes és szoliba akarsz menni? Ennyi fail-t egy helyen..

Nem hiszem, hogy terhesen ez lenne a legnagyobb problémája az embernek. Főleg ennyi idősen.

Én a helyedben nem mennék. Bár vannak terhes nők, akik nyáron strandon napoznak, de az talán még mindig egészségesebb, mint a szoli.

2013. jan. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
júúúúúúúúújjjj.... nem-nem-nemm... nem én vagyok terhes, hanem az unokanővérem, aki 28 éves, nekem pedig ő ajánlotta, hogy menjek el 1x-2x szoliba, mert a karomat megégettem, és akkor nagyobb eséllyel tűnne talán el a nyom. de ő meg nem tudja,hogy terhesen mehet-e.
2013. jan. 16. 19:14
 3/5 anonim válasza:
Terhesen nem kellene szolizni,de te mehet nyugodtan mert nincs korhoz kötve!
2013. jan. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na azért. Már "megijedtem", hogy még egy nemtörődöm tini.

Viszont a véleményem ugyanaz. Szerintem terhesen ne menjen. Bár az se mindegy hányadik hónapban van, de utána, ha már megvan a baba, akkor annyit megy amennyi csak jól esik. (persze ne vigye túlzásba) Szóval várjon. :) Te meg még fiatal vagy. Káros a bőrre, csúnya ráncos és foltos is lehet idősebb korodra. Ha nagyon nem szereted, hogy fehér vagy, akkor viszont csak ritkán, de tényleg nagyon ritkán menj el.

2013. jan. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőm járt terhesen is, először a fekvőt nőtte ki, aztán már az állóban sem érezte jól magát, így kb. a 6-7. hónapban hagyta abba. Miután szült megint visszament. Szerintem ettől a babának semmi baja nem lesz. Inkább arra kell figyelni, hogy ne hosszú időre menjen, mert a meleg nem tesz neki jót, és ha nem megfelelő a szoli hűtése akkor eléggé felmelegedhet akár már 10 perc alatt is, ettől emelkedik a vérnyomás, stb., ami nem tesz jót a babának. De ha rövid időre megy klímás szoliba, abból nem lesz baj.
2013. jan. 17. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!