Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek szeretne játszani...

Szerintetek szeretne játszani a másik is?

Figyelt kérdés

Minden nap játszok a macskámmal, és ilyenkor a másik mindig oda jön bámulni a játékunkat. Ha van mersze, közelebb kiváncsiskodik... Próbáltam vele is játszani, mozgattam előtte a madzagot stb, de csak bámulta... nem volt túl aktív... Néha odamegy és elkezdi püfölni a másik farkát, de ennyi. De mivel mindig úgy bámul minket ezért kérdezem, hogy most akar játszani ő is vagy nem?

És egyébként szerintetek etikus lenne a két macskának külön játéka lenne?


2013. jan. 31. 21:57
 1/5 degesz ***** válasza:
A "másik" kinek a macskája? Hogy tudsz ekkora különbséget tenni köztük! Persze, hogy ő is szeretné, hogy foglalkozz vele, csak lehet, hogy nem azt szeretné játszani mint a másik, vagy nem azzal a játékkal.
2013. jan. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

??????

Minden cica szeret játszani. Nem is értem a kérdést. Nekem is az jutott eszembe, h kinek a cicája a 'másik'???

2013. jan. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Két macska van a házban, de a családommal élek, és csak az egyik macska az "enyém". természetesen a másikkal is játszanék, és simogatnám, de ő meg velem és mindenkivel távolságtartó, félénk cica...
2013. jan. 31. 23:01
 4/5 A kérdező kommentje:
Felnőtt macskákról van szó amúgy...
2013. jan. 31. 23:18
 5/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Persze, játssz a másikkal is, próbálj meg. Simogasd meg ilyenek. Nem kell külön játékot venni. Dobj le egy (2) szívószálat a földre (kőre, h "csörögjön"), az enyémek órákig elvannak vele. A nagy is, és a kölyök is. Vagy még a csörgő labda a kedvenc, papírgalacsin (nagy) stb. :) próbáld ki!

2013. febr. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!