Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem hajlandó a macska...

Miért nem hajlandó a macska pisilésre is használni az almot?

Figyelt kérdés
Egy hete kaptam egy cicát az alomba kakil de pisilni bemegy a tv mögé a sarokba.......... Nem szeretném ha ezt csinálná mert egyrészt nagyon büdös még miután kitakarítom is másrésztmeg apám megverte már érte... ( bár szerintem ez nem segít rajta... )
2013. febr. 1. 04:35
1 2
 1/11 Emyke031 ***** válasza:
Érdemes kitenni neki még egy almot(akár pont a tv mögé egyelőre). Vannak macskák, amik szeretik a két dolgot külön tálcába végezni.
2013. febr. 1. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
persze... mert annyi pénzem van hogy két 6ezer forintos macska wct fogok neki venni mert neki úgy tetszik... duplán legyen büdös a szobában :D inkább kirakom
2013. febr. 1. 06:22
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem muszaj mindig a legdragabbat megvenni,eleg ha veszel valamilyen cserep alatetet ami jo nagy.tokeletesen megfelel :)
2013. febr. 1. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
egyébként eddig rendesen végezte a dolgát, ahova kellett.. ezt ma kezdte el, nem tudom miért.
2013. febr. 1. 07:04
 5/11 anonim ***** válasza:

Rendesen takarítod? A macskák nem szeretik koszos helyre végezni a dolgukat.

Vagy ahogy előttem is írták, szerezz még egy almot.

2013. febr. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem fogom a szobámat telepakolni macskaalommal, inkább a macskát rakom ki, ugyis eddig is kint volt tartva. amúgy igen , rendesen takarítom. ha belecsinál mindig kiszedem, s hetente 1* teljesen lecserélem az almot, tálcamosással együtt stb.
2013. febr. 1. 07:14
 7/11 Vicuska87 ***** válasza:
58%

Esetleg jelölés, és ivartalanítás!

És legyél türelmes, téged sem hajítottak ki kiskorodban az udvarra, amikor bepisiltél!

2013. febr. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
a lány cicák is jelölnek?
2013. febr. 1. 10:09
 9/11 Vicuska87 ***** válasza:
65%
simán lehetséges, de nem olyan gyakori, mint a fiúknál, de te lehet kifogtál egy ilyet! milyen idős a cica?
2013. febr. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
Én akkor is kiszedem amikor pisilt. Lehet az a baja hogy már telepisilte az egészet.
2013. febr. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!