Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha zárt, filteres, billenőajtó...

Ha zárt, filteres, billenőajtós macska wc-t veszek a cicámnak, akkor használni fogja?

Figyelt kérdés
mármint rá fog jönni, hogy bele kell menni és ott kell elvégezni a dolgát vagy inkább maradjak a hagyományos macska tálcánál?
2010. okt. 7. 10:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Rá lehet vezetni: eleinte felpöckölöd az ajtót, majd résnyire kitámasztod, eleinte a régi almát teszed bele, majd fokozatosan egyre kevesebbet, majd beteszed a filtert és arra szórsz, aztán végül már ő billenti az ajtót és csak a filter lesz bent.
2010. okt. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nem
2010. okt. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
12%
Afrikában meg éheznek, Kolontár a Marsra került, nincs jobb ötleted, hogy mire költsd egy ilyennek az árát?
2010. okt. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
utolsó: miből gondolod, hogy nem?
2010. okt. 7. 10:36
 5/14 anonim ***** válasza:
Meg lehet tanitani rá! Nekem egy sima kisablak is van a folyosón ami rugóval záródik, de párszor megmutattam neki hogy lehet kinyitni, azóta a mancsával ki tudja nyitni és bejön :)
2010. okt. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Figyelj csak ide Afrikai! 4500 ft egy ilyen wc és a macskámat egy életre kiszolgálja... elmész a boltba és alig veszel kaját, már ennyit fizetsz minimum és annak semmi látszatja... Szerintem ez nagyon higiénikus és ha jön hozzánk valaki, nem egyből a nyitott macska almot látja, hanem egy szagtalanított jól mutató dobozt, nekem ez megéri gondolhatsz amit akarsz
2010. okt. 7. 10:43
 7/14 anonim ***** válasza:
61%

nekem is olyan van és használja, bár az elején mikor teljesen friss almot raktam bele, használás helyett egyszerűen befeküdt pihenni :)

amúgy ez a filter micsoda, ilyet nem vettem hozzá.

2010. okt. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
8%

Én vagyok az Afrikai.


A macskát kint kell tartani a kertben. Kint szarik és nem jön be. Azon kívül nincs higiénikus megoldás.


Azon kívül a macskának sem tesz jót, ha nem kint tartják.

2010. okt. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%

10:52: a monitor sugarzasa meg art az arcbornek, a mobiltelefon meg agyrakot okoz. Kerlek, ennek elkerulese erdekeben kapcsold ki a geped, es menj kapalni*, mint 100 evvel ezelott. Koszonom.


*Felreeertes elkeruleses vegett, a foldmuveles jo, de attol a vilag fejlodik, halad.

2010. okt. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
27%
a macskának én is feleslegesnek tartom a wc-t, de azért háziállat, hogy bent is legyen! És ügyesebben fogja meg bent az egeret, mi mi :)
2010. okt. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!