Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha elkóborol a cicád, akkor...

Ha elkóborol a cicád, akkor addig keresed, amíg meg nem találod vagy megvárod, hogy hazajöjjön magától?

Figyelt kérdés
2009. szept. 3. 14:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
35%

ma 15:56 vagyok És én miért lettem lepontozva???

alig 20%ra. Pff, ennyit rólatok akkor...

2009. szept. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
45%
itt mindenki lelett pontozva, aki keresi azis, aki nemkeresi azis, akinek nincsis macskája azis, mindenki. hátezvan. mingyá ezis lelesz:D
2009. szept. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
64%

Védekezzünk úgy a lepontozók ellen, hogy mi meg pontozzuk fel valamennyi szórakozásból, rosszindulatból lepontozottat!


A cicánk egyszer eltűnt, pedig a 4. emeleten lakunk... Átnéztük az összes lehetséges helyet a lakásban, ahova beférhet egy macsek (itt hibáztunk). Aztán nem maradt más, mint arra gondolni, hogy leesett az erkélyről, mert a virágládákon előszeretettel szokott napozni.


Órákon keresztül kerestük a parkolókban, bokrokban, fákon. A végén már elemlámpával, mert ránk sötétedett. A gyerek egyfolytában sírt, de egy idő után kénytelenek voltunk feladni.


Fenn a lakásban a macska fogadott bennünk... Bebújt az új franciaágy ágyneműtartójába egy olyan icipici helyen, ahol lehetetlennek tartottuk!


Tehát: keresni nem sok értelme van, az előkerülésben is ők döntenek:)

2009. szept. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
62%

09:08 ez aranyos :)

Nekem régen azt mondták nagyszüleim "Ahol a macska feje átfér ott a teste is!" :)) Hihetetlen milyen pici helyen át tudnak bújni, sokszor azt hiszem beszorul de csak átpréseli magát...


on: eleinte keresem ahol tudom, aztán várok. Remélem azért itthon maradnak és nem kell egyiket sem tennem.

2009. szept. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én elmentem az utcákba és kerstem, de nem találtam, pedig ott is voltam ahol később megtalálták, biztos közben aludt. Ugyanis papírokat raktam ki és este telefonáltak, hogy megvan:))


(azóta nem megy sehova itt van a teraszon és vigyáz magára, pedig ez már egy hónapja volt legalább:D)

2009. szept. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én nem engedem ki ivartalanítva lett így nem is akar csavarogni
2009. szept. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az a baj így az öncélú macskakereséssel, hogy így tényleg lehetetlen megtalálni, hogy nekiállsz járni a környéket és benézel minden bokorba. miközben keresed, a cica ezzel egy időben lehet, hogy épp az ellenkező irányba sétál tőled akár több száz méterre. nagyon kicsi tehát a valószínűsége, hogy így rálelj, ha ezt leképezed magadban. plakátolni kell, és kérdezősködni boldog-boldogtalantól, ilyenkor semmi nem ciki. a plakátra írd ki, hogy aki látja, próbálja befogni, míg érte nem mész!
2009. szept. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!