Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hány évig fog még játszani?

Hány évig fog még játszani?

Figyelt kérdés
Nem kölyökkora óta van nálam. Régebben azt hittem nincs igénye erre. Aztán kicsit feszedett pár kilót és gondoltam ideje mozogni, ekkor ő 6 éves volt. Azóta minden egyes nap játszunk, ő jelez amikor akar. Szól nekem és ha rá figyelek, akkor odamegy a játékához és leül elé, ráteszi a mancsát. Olyankor teljesen átváltozik, a tekintete is oyan kölyökmacskás lesz. :) Most 7 éves...
2013. febr. 3. 15:25
 1/2 anonim válasza:

De édes lehet :) Akkor még sokáig ilyen lesz.

Nekünk volt egy cicánk, aki 13 évig élt és a drágám még halála előtt kb fél évvel is kapható volt egy kis játékra. Hanyatt feküdt és böködtük egyik oldalát akkor arra fordult, utána meg a másikat és így tovább. Ezt nagyon szerette :) :(...

2013. febr. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sok cica szeret felnőttként is játszani, azért nem szoktak csak, mert megunták az addigi játékaikat, meg magukban nem jó. Lehet nekik sok dolgot kitalálni és ugyanúgy játszanak, mint a kölykök. :)
2013. febr. 4. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!