Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hány macskát lehet tartani...

Hány macskát lehet tartani egyszerre egy kertes házban?

Figyelt kérdés
Ha nem egyszerre veszem mindet akkor mennyi az annyi, amikor még jó nekik és nem kellemetlen? Minél több macskát szeretnék.
2013. febr. 3. 20:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez szubjektiv. Anyosomek szembeszomszedjanak kb 30 db macskaja van, bent laknak, es meg mas allataik is vannak. Szerintük jo nekik es nem kellemetlen. Nekem 1 is kellemetlen lenne. :D
2013. febr. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem izgat, hogy neked kellemetlen lenne 1 állat, azt szeretném megtudni a macskáknak hány létszámon felül lehet kellemetlen... -_-
2013. febr. 3. 20:27
 3/11 anonim ***** válasza:
kaptál egy normális választ, erre hisztizel és leugatod? akkor milyen választ akarsz? nem tudhatjuk, neked hány macska kellemetlen, ne is várd el tőlünk.
2013. febr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az érdekel hogy a MACSKÁKNAK MENNYI A KELLEMETLEN LÉTSZÁM !! xDDD jajistenem
2013. febr. 3. 20:35
 5/11 A kérdező kommentje:
De én 30-at tuti nem tartanék, mert ott szerintem nem érzik jól magukat már úgy.
2013. febr. 3. 20:36
 6/11 anonim ***** válasza:

Annyit tarts, amennyit felelősen el tudsz látni. Ivartalanítás, oltás, féregtelenítés, jó minőségű étel, ha beteg orvosi kezelés.

Kertes házban ha kint is tartod macskabiztos kerítés, vagy kennel költsége, hogy megóvd a balesetektől, nem állatszerető emberektől, csak a te udvarodon tartózkodjon.

Ugye nem is olyan egyszerű a kérdés.

2013. febr. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Valaki meg tudná mondani, hogy a macskáknak nem rossz e ha sokan vannak egy területen?
2013. febr. 3. 21:26
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha ivartalanított, nem kell védeni a területét, akkor egy kertes házban plusz udvaron, ha van elegendő hely, akár 10 is jól érzi magát.
2013. febr. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
10 nm/1 macska DE ez függ a macskáktól is!Nyilvánvaló,hogy 10 totál idegen felnőtt macskát akik egyedüliek voltak nem engedünk össze.
2013. febr. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem 4-5-nél ne legyen több. Territoriális állatok, kell nekik a saját tér. 4-5 cica is épp elég sok. :)

Plusz vedd figyelembe, hogy oltani meg ivartalanítani kell őket, esetleg betegek lehetnek, figyelni kell az élősködők elleni védelemre.... Ezek meg ugye nem kevésbe kerülnek. És minél több macska, annál több költség.

2013. febr. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!