Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy normális szelíd macskából...

Egy normális szelíd macskából mit vált ki ez a helyzet?

Figyelt kérdés

Ha a viszonylag nyugodt vérmérsékletű macskáddal akivel nagyon jó a kapcsolatotok kimennél póráz nélkül csak úgy simán az utcára, hogyan kezelné ezt a cicus? Az én macskám simán kimegy az utcára, mert szabad járása van. De vajon mi lenne, ha mondjuk pár utcányival arrébb vinném ahol leraknám? A kutyáink régebben kiszöktek, oyankor elszaladgáltak. :/ Szerintem a macska nem szaladgálna, vagy mégis?

És ha például olyan helyre mennék ki vele, ahol több az ember? Például egy parkba? A macska keresi és kedveli a társaságomat, de nem futna el? Szerintetek mit csinál ilyen helyzetben egy macska.


2013. febr. 4. 19:54
1 2
 1/11 anonim válasza:
Hát ha szeret akkor a közeledben marad,ha meg gyűlöl téged akkor lelécel!:D
2013. febr. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Póráz nélkül inkább ne. A macska nem jön vissza vezényszóra, mint a kutyus, fán is fennakadhat, a kutyákról nem is beszélve. Ha ki akarod vinni, okés, mert én is szeretem az enyémet pórázon, meg ölebeknek való táskában hurcolászni, de egy macskát mindig kontroll alatt kell tartani!
2013. febr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jó, csak én simán megcsinálhatnám, hogy együtt "portyázok" a macskámmal ez a poén. Mint írtam akkor megy az utcára amikor akar. (nem szokott elkóborolni, de kimegy a házunk elé pl) de mivel tök jóba vagyok vele, szeret követni mindenfelé, és ha hívom akkor jön. és a közelünkben van egy nagy park, ahol vannak "emberesebb" és magányossabb területek. Nagy tér. Lehet, hogy hívogatással vagy a macska simán jönne utánam ha elindulnék és elmennénk együtt a parkba? :D lol
2013. febr. 4. 20:12
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez tényleg lenne. Viszont idegen helyen és sok ember között egész biztosan megijedne és elszaladna.
2013. febr. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
AZ első mondatomból a "poén" szó kimaradt. :)
2013. febr. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Még a legszelídebb, legbátrabb macska is ha ismeretlen helyre kerül, idegen emberek közé akkor bestresszel, megijed. Tuti hogy elszaladna és bebújna egy eldugott helyre ahol te az életben nem találod meg. Nem fog visszajönni ha hívod, mert csak akkor jön elő ha már biztonságban érzi magát.

Szerintem nem lenne olyan poénos emiatt elveszíteni a macskádat.

2013. febr. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy elveszítem?? Nem hal meg vagy ilysemi! Muszáj drámázni azért igaz? Ez az én macskám és nem fogom elveszíteni! És a macskát is hülyének nézed ha azt mondod, enm talál, nem megy haza! Nehogy már azt mond, hogy örökre elveszítem azért, mert 4 perc gyalógútra elviszem! Egyébként is csak arra voltam kiváncsi mi történne akkor! Remélem azért azt megengeded, hogy ha velem akar jönni, akkor sétáljunk az utcán! Szóval ilyeneket ne mondj, OKÉ?
2013. febr. 5. 14:30
 8/11 anonim ***** válasza:
Te h*lye vagy kérdező? Vagy csak ideggyenge? Vagy nem tudsz olvasni? Én csak az igazat írtam, ha tetszik, ha nem. A macska nem kutya, nem fog a lábad mellett sétálni soha az életben és igenis be tud stresszelni. Az én macskám a saját kertünkben rémült meg a szomszéd gyerekétől amikor átjöttek és úgy elbújt hogy fél napig nem találtuk meg. A macskák ilyenek. Én jó szándékból írtam hogy nehogy véletlenül ne találd meg a macskádat mert nem ér annyit az egész! De tudod mit, fulladj meg a puffogás közepette, aki h*lye haljon meg, OKÉ???
2013. febr. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem fogom örök életre elveszíteni a macskámat, mert nem fog meghalni és hazajön!!
2013. febr. 6. 18:45
 10/11 A kérdező kommentje:
te csak a szívbajba viszel és az ördögöt fested a falra, és dramatikázol pedig nagyon nem kéne mert nem fogom elveszíteni Őt!
2013. febr. 6. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!