Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskám miért megy ki a...

Macskám miért megy ki a szobából mindig ilyenkor?

Figyelt kérdés
Velem szokott aludni. Reggel is mellettem drombol, annyira idilli úgy ébredni vele együtt és simogatni a kis fejét. De gyakran bejön a szobámba reggelenként a nagyim, hogy szóljon ideje felkelni stb. És ahogy nagyim megzavarja ezt a "mi kettesünket", a macsek felpattan és kimegy a szobából... Miért csinálja ezt? Kicsit kiábrándító. :/
2013. febr. 8. 22:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, de utána kb 5 perc és visszajön hozzám az ágyba...
2013. febr. 8. 22:46
 2/7 anonim ***** válasza:
23%

" megzavarja ezt a"mi kettesünket"

"kiábrándító"

"annyira idilli"


te szerelmes vagy a macskádba? nem egészséges állatokkal aludni. én is imádom az állataimat, de ez egy kicsit beteges.

2013. febr. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tök jó mikor nem a kérdésre válaszolnak...

Szerintem ez elég természetes, sőt jó, hogy a macsekod így viselkedik, mivel kíváncsi, érdeklődő és ha történik valami akkor megy és utánanéz. Én mindig örülök, ha az én cicám ilyen, mert akkor tudom, hogy nem egy életunt, semmivel nem törődő állattá változtattam.

2013. febr. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

Két magyarázat lehetséges:


A nagyid sunyiban finom falatokkal eteti a macsekot, ezért pattan fel, mert inkább választja a "kajás embert", mint a szerető gazdit.


A másik, hogy nem csípi a nagyidat, és úgy bepipul, hogy ez a nőszemély már megint felébresztette, hogy duzzogva, angolosan távozik. Aztán amikor lehiggad öt perc múlva, visszamegy hozzád.

2013. febr. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Az enyém is olyan, hogyha rajtam fekszik épp, és meghall valami zajt, vagy megijed akkor elszalad. Ez természetes dolog. Vagy pedig a macska hallgat a nagyidra, "ideje felkelni" és felkel :)) De a kajával is lehet összefüggésben, vagy mert nagyid szokott neki enni adni, vagy mert tudja, hogyha felkelsz, megeteted.
2013. febr. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem, ez tuti nem a kajával van összefüggésben.
2013. febr. 9. 10:38
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Az én anyukám megszokta ijeszteni a macskámat! ezért vfél az anyukámtól! és één megszoktam ijeszteni a nővérem cicáját!

ezért fél tőlem!!

de még lehet ,h azért ijedt meg szerencsétlen mert túl váratlanul mondta vagy meg reggelit kér mert az én cicám is olyan!!!

2013. febr. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!