Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám ilyenkor puszit ad?...

A macskám ilyenkor puszit ad? Megtanulta hogyan kell emberileg puszit adni?

Figyelt kérdés
A macsekom, ha csücsörítek neki, mindig hozzáérinti az ajkát a számhoz/szám széléhez.
2013. jan. 21. 23:46
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Beteg vagy, nagyon sajnálom. :' (
2013. jan. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
Ez már egy kicsit tényleg beteges...
2013. jan. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
:OOO Miért lenne beteges? De mondjátok már mit csinál amacskám ilyenkor.... Ez tényleg puszit jelent neki?
2013. jan. 21. 23:53
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezt komolyan kérdeztem.... Tényleg így csinál a macskám. -_-
2013. jan. 21. 23:59
 5/9 anonim válasza:
66%

Ez puszi!:DD

Az enyém is feszt ezt csinálja, meg dörgöli a nóziját hozzám.

Azért, mert jobb kapcsolatod van az állatkáddal, még nem vagy hülye,beteg stb.

Nekem egy 6 éves cicám van, és ha a nevén szólítom és felveszem, ez az első dolga, hogy az orrát odatuszkolja az enyémhez, és még a szemét is becsukja... Szerintem a kis hülye fejükkel így fejezik ki, hogy kötődnek, és kész:)

2013. jan. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12%

Igen, puszit ad, így fejezi ki a szeretetét.

Az enyém is odaszokta dugni az orrát az arcomhoz, volt, hogy ittam egy pohárból és majdnem kiverte a fogam, olyan erővel lökte meg a poharat. Máskor pedig majdnem beledugta az orrát az orromba annyira belelendült a hízelgésbe :)

2013. jan. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
14%
Nekem összesen 9 macskám volt eddig (külön-külön), és bár nem vagyok szakember, de az, aki engedi,hogy a száját puszilgassa a macska, tényleg beteges egy kicsit. Amúgy a macska nem ad puszit. Elhiszem, hogy imádjátok ezeket az állatokat, de ne essetek túlzásba! Ez egy állat, nem egy tündérkirálylány.
2013. jan. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%

A macskapuszi


Mi is az a macskapuszi?


A Macskapuszi azt jelenti, hogy a cica az orrát hosszan nekinyomja a gazdija karjához, lábához, vagy bármilyen testrészéhez, esetleg, hosszan elhúzza, végig húzza az orrát.


Akinek van cicáca, biztosan beugrik neki, el tudja képzeni mi is az a macskapuszi.


A macskapuszi létezik, sajnálom azokat, akik ezt nem tapasztalták még, talán kinti a macska és csak enni jár haza.

2013. jan. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szoktak az állatok ilyesmit. :) Egy barátom kistestű kutyája például ilyenkor a kezedet kezdi el nyalogatni csak kitüntetett alkalmakkor. :D
2013. jan. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!