Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek milyen név ez egy...

Szerintetek milyen név ez egy fiú macskának? :D

Figyelt kérdés
pár nap múlva kapom meg és nekem nagyon tetszik az Alex meg a Marley név:DD Tudom érdekesen hangzik,ti mit gondoltok?
2013. febr. 12. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jók:) Az enyém Artúr, az sem olyan hétköznapi
2013. febr. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Nekem tetszik az Alex név, ha lenne gyerekem ezt a nevet adnám.

Az én macskáimat Eronak, (Eroka )Szotyinak, (Szotyika ) Ceciliának (Cili) és puszedlinek hívták és még vezetéknevük is volt de sajnos már nem élnek :(csak puszedli.

2013. febr. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát az Alex nem rossz, talán könnyeben megjegyezhető a cicának mint a Marley. Igazából nem csak az fontos a névválasztásnál hogy szép, jó, menő, ritka név legyen, hanem az is hogy a macska számára könnyen felismerhető, ez által minél könnyebben megjegyezhető legyen. Ugye nekünk is az a cél, hogy az állat hallgasson a nevére..? :)

Azt mondják azok a nevek, amikben "a" "o" "i" hang van, azokat könnyen megjegyzik, főleg ha az utolsó hang "i".

Az én macskámat Oszkárnak hívják, de csak Oszinak szólítjuk. Azt hogy ő "Oszi", olyan könnyen, gyorsan megtanulta hogy hihetetlen. Biztos a rövidsége és a benne lévő hangok miatt.

Szóval e kettő név közül az Alex a praktikusabb, előnyösebb.. de a te döntésed. :)


Jó cicázást!

2013. febr. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem én és köszönöm a válaszokat,ezt azzal magyarázom hogy nem akarom hogy az én macskám legyen a 1000.-ik Cirmos,meg Cirmi meg Garfield..
2013. febr. 12. 13:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Olyan nevet választasz, amilyet akarsz.

Az én cicáim: Károly, Cuci, Batman, Pött (Pöttöm), és Gáspár, aki lány. :)

2013. febr. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 blackcats ***** válasza:
Alex, jó. Nekem a kandúrom Attila "A vezér" a kislány meg Dödölle :-)
2013. febr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Piskótamaflás válasza:
jó nevek,főleg Marley. a mmi cicánkat Misinek hhívják,de Micire hallgat :D
2013. febr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!