Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért féltékeny a barátom a...

Miért féltékeny a barátom a cicámra és fordítva?

Figyelt kérdés

A barátom folyton piszkálja amiből már volt néha veszekedés. azt hiszi jobban szeretem a cicámat pedig szerintem ez két külön dolog..őt szerelemből szeretem a cicát meg szeretetből.

viszont a cicám is furcsán néz ha a barátommal előtte csókolózunk vagy csak megöleljük egymást.

lehet azért mert a fiúcica?



2013. febr. 14. 20:13
 1/2 Mecse ***** válasza:

A különbség az hogy a cicád egy oktalan állat akinek nem tudod elmagyarázni mi a hóhér folyik, míg a barátod egy intelligens emberi lény, akinek fel kellene érnie ésszel ezt az egészet :).


A macska nem féltékeny, az állatok nem féltékenyek mint ahogyan ezt a fogalmat mi emberek használjuk. Lehet hogy éppen akkor akar figyelmet amikor te a barátoddal vagy elfoglalva, de akkor is ugyanezt tenné ha egyedül lennél. Bámulózni pedig azért bámulózik mert érdekli mit műveltek, teljesen természetes dolog. Ne lássatok bele olyat ami nincs :).


Vannak olyan kandúrok egyébként akik a nőket preferálják (én is meg vagyok áldva egy ilyen cicával de ennek az az alapja hogy a legkorábbi emléke egy férfiról negatív), és fordítva is, nőstény cicák közül is van aki könnyebben "összekattan" a férfiakkal.


A barátod az akinek fel kell "nőnie" ebben a helyzetben, és ezt nem sértésnek szánom, puszta tény :).


Ne aggódjatok ezen és főleg ne csináljatok belőle ekkora ügyet mert bár a macska nem féltékeny mint olyan, a feszültséget megérzi nagyon is.

2013. febr. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 balus92 válasza:
De ez a macska mindig akkor akkarja a tőrődést mikor én barátnőmel ketesbe akkarok lenni ez mért van ???
2013. febr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!