Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vannak itt olyanok, akiknek a...

Vannak itt olyanok, akiknek a cicája Virbogen Omega Interferon kezelést kapott?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne kideríteni, hogy pontosan hogy van az adagolás. A neten nagyon eltérő adatokat találtam

2013. febr. 18. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem ne az internetről próbáld kideríteni. Az állatorvos nem mondta el az adagolást? Egyébként is injekciót csak állatorvos adhat be, és ha jól látom ez egy subcutan injekció.
2013. febr. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az állatorvosom sem tudja, mert még nem csinált ilyet. Ezen kívül jó a viszonyom vele, meg bízom is benne, de ebben az esetben nem áll a helyzet magaslatán. Úgy érzem, hogy nem nagyon hisz ebben a kezelésben
2013. febr. 19. 18:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ez érdekes, biztos nem túl sűrűn alkalmazzák, ha nem tudja. De ő azért csak könnyebben utána tudna nézni szerintem valami szakirodalomban, vagy megkérdezhetne más állatorvost.
2013. febr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mecse ***** válasza:

Beszélsz idegen nyelvet? Hogyha igen akkor van egy-két olyan "kérdezz-felelek" oldal ahol állatorvosok válaszolnak kérdésekre. Mindenfélére, és igen, igazi állatorvosok.


Ilyen oldalra írhatnál kérdést, én eddig az összes válasz amit láttam nagyon készséges, kedves és alapos volt, biztosan segítenének, ha másféleképpen nem tudtok rájönni a megoldásra.


Esetleg azt teheted még meg hogy telefonon felhívsz más orvosokat, pl. a Mancsok rendelő orvosai Pesten nagyon "toppon" vannak mindenféle kérdésben, lehet hogy tudnának segíteni! Bár látatlanban nem tudom hogy bevállalják-e bármilyen tanács adását, viszont veszíteni valód meg nincs :).

2013. febr. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Üdv!

Tudom, hogy kicsit régi a topik, de a doki csak 100 macskára való adagot tud beszerezni, a macskának meg nagyon kéne a böket... Nincs valakinek esetleg elfekvőben interferon injekciója? Vagy esetleg az állatorvosnak?

Örök hála

2014. febr. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!