Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám egy ideje csak...

A macskám egy ideje csak friss vizet hajlandó inni. Nektek is van hasonló tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
A friss alatt azt értem, hogy nem jó az egy órája kiengedett víz. Biztosan jobban esik neki:) Eddig a fürdőszobában kellett a dugót benyomni, és úgy ivott a kádból, de egy ideje már a tányérjába is frisset kér. Amióta ez van, rengeteget is iszik, kb. 3 percig csak lefetyel. :-)
2009. szept. 8. 11:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

hmmm....fura...

Nem lehet, hogy cukorbeteg, ha ilyen sokat iszik?

2009. szept. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is ilyen.
2009. szept. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én cicám kb 1 éve csak a csapból hajlandó inni. Addig nyivákol, amíg meg nem nyitom neki és akkor ott lefetyel 5 percig. Nem tudom, hogy ez honnan jött neki, de nagyon vicces, amikor a csap alá tartja a fejét és csodálkozik, hogy tiszta víz lett.
2009. szept. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

hát nálunk pont,hogy a friss csapvizet nem hajlandó meginni,van egy külön 1,5literes üvegünk,abban áll,és csak utána issza meg:)

hát a cicák is változóak..

2009. szept. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A fürdőszobai csapokból nálunk egy picit másabb ízű víz jön, mintha édeskésebb lenne. Be kell dugni neki a dugót, és amíg engedek egy kis vizet, arrébb megy, hogy ne legyen vizes, aztán iszik. De volt már olyan macskánk is, aki meg a vécéből volt hajlandó inni. Nekem egyre érdekesebb a macskáknak a vízhez való viszonya. Meg ugye mindig a vízérre fekszenek ezt már az ókorban megfigyelték. Nem tudom, mit gondoljak erről.
2009. szept. 8. 11:34
 6/12 A kérdező kommentje:
a válaszaitokból is látszik, mennyire különcök :P
2009. szept. 8. 11:35
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én cicám is pont az ellenkezője. Minden nap kap friss vizet egy kb. 1 literes edénybe, de nem kell neki. Csak a kerti tóból hajlandó inni (kinti cica), meg eső után ahol összegyűlik egy kevés víz pl. betonon, onnan iszik. Furcsák ezek a macsekok! :D
2009. szept. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A mi macskánk már kiskorában is csak a friss csap vizet volt hajlandó meginni! a csapból. Mindig csepegnie kellet.
2009. szept. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a cicák sokáig nem voltak hajlandóak inni a kirakott vízből. Sőt! Azt sem tudtuk hova járnak inni. És most az egyik pici, nyilván a meleg idő miatt, elkezdett inni a kutyának a táljából. Azonban ő frisset és kevésbé frisset is iszik. Nem értem mitől lett ilyen a cicád. Ha úgy érzed, esetleg állatorvos segítségét is kérheted.
2009. szept. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk is a csapos megoldas a nyero, addig toporzekol, mig ki nem nyitom neki. Ha meg talba teszem, ugyanugy viselkedik, mint a tied, par perc utan onthetem ki az egeszet.
2009. szept. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!