Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen fajta macskám van?

Milyen fajta macskám van?

Figyelt kérdés
Ajándékba kaptam egy cicát. Lehet itt nem kapok választ, de megpróbálkozom a kérdéssel. Gondolom valami keverék lehet mert a fülei és az orránál sötétbarna, de az egyik oldalon az orra felett egy kicsi részen fehér. A "cipőcskéi" fehérek a farka sötétbarna a hasa fehér és a háta világosabb barna. A szeme világos kék fénytöréskor pedig piros. A mancsai, taslpa pedig valahol rózsaszín valahol barna szóval picit pigmenthiányos:) Köszönöm a választ ha valaki tud valamit!
2008. jún. 7. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
szerintem hagyományos tiritarka házimacska. ez a "fajta" a legjobb szerintem, sok boldogságot hozzá :)
2008. jún. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A fajta megnevezése: EU házi. Ez lesz az oltási könyvében is :)


Amúgy a bunda színéből még nem igazán lehet következtetni a macska fajtájára. Hiszen a legnemesebb macskafajta is van "több színben" :)

2008. jún. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg megkérdezni a www.haziallat.hu oldalon, az orvos válaszol rovatban, de mindenképp csatolj fotót is, különben nem lehet megállapítani!
2008. jún. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szerintem csak félig házi. Írtam is a dokinak, fotót csatoltam hozzá kíváncsi leszek kapok-e választ:)
2008. jún. 7. 21:59
 5/9 anonim ***** válasza:

Tegyél fel ide is egy képet róla (töltsd fel netre, s ide írd meg a linket), az alapján könnyebb okosnak lenni.

Meg a méretét is írd meg a cicának.

2008. jún. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A világoskék szemek általában sziámi beütésre utalnak...


Nekem is van egy fehér macskám, viloggó babakék szemekkel...bár mi inkább albínóra tippelünk, mert a szeme sötétben vörös...de a tied biztos nem az mivel a bundája színes...


Ha van benne némi tejeskávés szín akkor biztos, hogy van benne némi sziámi, de külömben sima házimacska...ha fekete/sötétbarna, vörös, és fehér színek váltakoznak a bundájában akkor teknőctarka, de akkor csak lány lehet, ugyanis a teknőctarka fiú ritka mint a kék-piros dalos holló...

2008. jún. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nem tudom, hogy néz ki a teknőctarka, de neki nem láttam vöröst a szőrében. Úgy kaptam meg a választ, hogy sziámi, de rossz alomból mármint hibás macska. Neki is vörös a szeme fénytől függően egyébként kék.
2008. jún. 17. 11:28
 8/9 A kérdező kommentje:
és lány cica, de nagyon rossz. Karmol, harap. Nem lehet simogatni.
2008. jún. 17. 11:29
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm már nem kérek több választ a macska eltünt!
2008. jún. 22. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!