Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel eteted a macskádat?

Mivel eteted a macskádat?

Figyelt kérdés

Konzerv vagy szàraz?

Mi a màrkàja?

Nagyon kivancsi vagyok, mert amiota ezt az oldalt nézegetem lelkiismeretfurdalàsom van, hogy nekunk csak Purinàra futja. Amit utàl és minden este hàny tole...


2009. szept. 11. 18:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
Ezt a Humor Herold szakkörön tanították?
2009. szept. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj,szerintem a macskád ne azért szeressen mert adsz neki minnél jobb kajákat.Amúgy ha tudni akarod nekem karthauzi cicám van 3 éves 8 kg jó kövér macska.Naponta kap: whiskas vagy kitekat alutasakosból 200 grammot,40 grammot one szárazpól,vagy whiskas szárazból.Nekünk megeszik minden félét a cicánk: virslit,kolbászt,párizsit,tápokat.
2009. szept. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én purone one-al etetem őket. Szeretik és egészségesek. :)
2009. szept. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Énis purina one-nal etetem a cicáimat. 5 van belőlük:)
2009. szept. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém szárazból a Hill'st eszi és mellé egy kevés alutasakost azt is jobb minőségüeket.Elég válogatós.
2009. szept. 12. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat. Mitol lenne humor a kerdes...

Erdekel, ki mivel eteti a macskajat. Ketsegbe vagok esve, mert amiota ezt a tapot eszi 2.5 kilo es masfel eves.

2009. szept. 12. 08:57
 7/15 anonim ***** válasza:
78%

És mi van,akkor hogy 2.5kg???

Nekem is kb. annyi az egyik. De nincs mit tenni, olyan tipus. Jah és 2.5éves a cicus...

5cica gazdija

2009. szept. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Istenem de sotet vagy. A macskam kandur es tokre be van horpadva az egesz macska es csont bor. Ha neked igy megfelel a macskad, arra en sz.rok ra, en szeretnem ha az enyem egeszseges lenne, nem akarok vele szemetet etetni, de ugy latom a Purina is csak szemet. Ezert varok tippeket masoktol. Kb annyit tudnek a kajaert fizetni, mint amennyibe a Purina kerul, olyan arkategorias eledelt keresek.

Lattam mar a macskamat jo husban, es most tok le van csovesedve. Hadd dontsem el en, mit szeretnek...

2009. szept. 12. 12:34
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha igy állsz hozzá, és igy teszed fel a kérdést ne is várj mást.

Akkor viszont a cicával lehet baj, vidd el állatorvoshoz, beteg is lehet, nem szabadna hánynia egy ilyen táptól!

2009. szept. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én cicám is kandur ivartalanítva van .A papája egy majd 7 kg-os nagy kandur volt,Folti meg vasággyal együtt 3,31kg-os ehet akármit ilyen alkatu.Szerintem ne legyenlelkismeretfurdalásod de azért próbálj neki valami mást venni ha tudsz menj a fressnapfba ott többféle kajából tudsz válogatni,és vannak olcsóbban is jobb minőségüek.Próbáld ki a fittfun konzervet .
2009. szept. 13. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!