Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha tüzel a lány cica akkor...

Ha tüzel a lány cica akkor elmászkál ő is mint a kandűrok?

Figyelt kérdés
Elvittük novemberbe ivartalanítani,de az orvos csak az egyik petefészkét vette ki,a másikat állítólag elkötötte.De azt mondta ha lesznek kismacskák akkor,ingyen megcsinálja újra.Természetesen oda akkor sem vinném már vissza szegénykémet.Most napok óta olyan kis furcsa,nem foglalkozik velünk,és van,hogy egész napra eltűnik.Idáig ilyet nem csinált.Lehet,hogy várhatóak lesznek a kis cicák???

2013. márc. 3. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Hallottátok nyávogni? mert ha igen, akkor várható (de akkor sem biztos) hogy cicái lesznek. Ugyanis hiába csinálta fel egy kandúr, ha nem sikerült a párzás valamilyen okból kifolyólag, akkor nem lesz terhes.
2013. márc. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az ivarzásnak eléggé látványos jelei vannak: a cica hangosan vernyákol, dörgölőzik, emelgeti a popsiját, és előfordul, hogy elkóborol. Ha ezeket tapasztaltad, akkor sikertelen volt az ivartalanítás. Remélem, hogy nem ez az oka annak, hogy elmászkál. Nem is értem, hogy miért csinálta ezt az orvos, ha már az egyiket úgyis kivette, miért nem tette ezt meg a másikkal is?! Szerintem helyesen teszed, ha többet nem viszed hozzá.
2013. márc. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta a doki,hogy még nem fejlődött ki a másik rendesen.Pedig már fél éves volt.Nem volt rá jellemző a kóborlás,mindig este bennt volt velünk a szobában az ágyon.Pár napja nem is jön hozzánk fel,csak gubbaszt egy sarokban,és nyávog hogy ki akar menni.:SS
2013. márc. 3. 17:26
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem olyan nyávogása volt mint amit halottam a kinti macsekoknak,henem csak olyan kis halkan jelezte,hogy engedj már ki.:)
2013. márc. 3. 17:30
 5/10 anonim ***** válasza:

az en benti cicam is most,hogy jo ido van nyavog hogy ki szeretne menni

szerintem (ha nem tuzelesrol van szo) akkor azert nyavog mert erzi hogy jo ido van es ki szeretne menni napozni,jatszani.

Meg van egy nosteny cicam aki 1 honapja volt ivartalanitva.Tegnap kivittem a kertbe es jottek hozza a macskak ahogy lattak hogy hempereg a fuben,elvezte a napsutest.Az en cicukam meg nezte oket es mikor a kutyam elkergette a masik macskat nem ment utana.


Osszefoglalva:

Az is lehet hogy csak ki szeretne menni. :)


Remelem hogy rendesen van ivartalanitva es nem lesznek kiscicai ;)

2013. márc. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Már 3. napja nem jött haza, a kis testvére nem ment el ő kinnt napozik,játszik.Este jön csak be.Már napok óta nem alszok,mindig lesem az ablakot.:(
2013. márc. 5. 13:03
 7/10 A kérdező kommentje:
Másfél hét után végre haza jött.Nagyon sovány,és nagyon remélem nem beteg,mert a másik cicám is elkapja akkor.:SRemélem a doki elkötötte rendesen,mert nem szeretnék kis cicákat.Nehéz őket elajándékozni,annyi van.:/
2013. márc. 14. 07:18
 8/10 anonim ***** válasza:

orulok hogy hazakerult a cicad :)

vidd el dokihoz hogy vizsgalja meg,nehogy beteg legyen :)

2013. márc. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Minden képp elviszem,de sajnos ebben a hónapban már nem tudom,várni kell fizetésig.Pedig a füle nagyon atkás.Kapott rá szurit mielőtt elkóborolt,meg fülcseppet,de csak nem akar múlni.Az orvosnak mondtam,hogy talán ki kéne pucolnia,de azt mondta így is el fog múlni.:SNem úgy veszem észre.
2013. márc. 19. 07:42
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs idegesitőbb dolog egy tüzelő benti cicánál.:DDDD
2013. aug. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!