Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha a macskám meghallja a...

Ha a macskám meghallja a hangom, néz rám, és elkezd hízelegni. Miért?

Figyelt kérdés

Zenehallgatás közben néha elkezdem énekelni az adott dalt. A kedvenc macskám általában mellém fészkelődik a fotelben, nem zavarja, ha filmet nézek vagy zenét hallgatok, viszont ha elkezdem énekelni egy kedvelt dalomat, akkor néz, felpattan, mocorog, és nekiáll dörgölőzni, miközben figyel engem. Miért teszi vajon? Zavarja, tetszik neki, vagy esetleg csak szimplán nem érti, és kíváncsi?


Egyébként szerintem nincs jó hangom, mások viszont mondták már, hogy ha mernék énekelni, kiengedni a hangom és képezném, akkor nagyon jó lenne (zenetanár, családtagok... de alapvetően ügyelek arra, hogy ne énekeljek mások előtt, mert zavarban leszek... :))


Elég buta kérdés, és gondolom ti sem tudjátok a választ, csupán ezt ma vettem észre, és felmerült, vajon ilyenkor mit gondolhat... :)


2013. márc. 5. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azért csinálja,mert szeret.Ennyi az egész.
2013. márc. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szeret.Ennyi.Uncsitesóm macskája is ilyen.
2013. márc. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megszokta a hangod
2013. márc. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kinga1995 ***** válasza:
Szeret.
2013. márc. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!