Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A ti macskátok hogyan kaparja...

A ti macskátok hogyan kaparja el a dolgát a fedett alomtálcában?

Figyelt kérdés
Az enyém az alomtálca oldalát döngeti, nem az almot kaparja. De olyan erővel, hogy sokszor szétesik a macskawc, elcsúszik a teteje, de az sem zavarja, csak döngeti, mint az őrült. Ha hajnalban jön rá a wc-zés, inkább felkelek kiszedni a cuccot, különben fél órát ott döngeti és minden álom kimegy a szememből.
2013. márc. 5. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekünk is egy időben le volt fedve, és szintén az oldalát kaparták :)

Bár fedél nélkül is néha a falat kaparják (sarokban van a wc-jük).

2013. márc. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az enyém az almot is és a falat is. De szerencsére nem ennyire drasztikus. Bár az enyémnek a fedele 3 ponton van rögzítve a tálcához, én sem tudnám úgy megkaparni hogy leessen. Szerintem vagy hanyagold a fedelet, vagy szerezz be egy jobb minőségűt. Fura, nem tudom miért csinálják ezt.
2013. márc. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fal alatt az alomtálca falát értettem :)
2013. márc. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is zárt alomtálcája van, de négy helyen rá lehet pattintani az aljára a fedelét, úgyhogy kapirgálhatja nyugodtan, az nem jön le. Csak belülről látszanak a kis karmocskáinak a nyomai, hogy kaparni szokott, mint az őrült.
2013. márc. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

He, he! A mi cicánk is csinált már így... Már percek óta csak kapart kapart és kapart jó erősen, vadul... De ekkor apa oda ment és megkocogtatta az alomtálca oldalát és azt mondta "Jól már Oszi, elég lesz!" És Oszi kijött elégedetten. :D


Csak néha kaparja sokáig, amúgy hamar lerendezi. A te cicád valószínű szeretné nagyon elrejteni... ezért nem szabad hibáztatni.

Próbáld meg úgy leszoktatni róla hogy ha túl sok ideje kaparászik, akkor szólsz neki, a nevén szólítod és valami fini falatot mutogatsz neki az alom előtt... vagy egy játékot csörgetsz...arra biztos felkapja a fejét...

2013. márc. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!