Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A ti macskátok szokott horkoln...

A ti macskátok szokott horkolni? :D

Figyelt kérdés
Felmérést végzek. :D Nekem perzsamacskám van, néha olyanokat horkant, hogycsakknna. Most is itt horkolászik mellettem. :D

2012. dec. 27. 16:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hát persze hogy ha perzsa! A perzsák benyomott orruk miatt sokat horkantanak. Ugyan így a pincsiknél, mopszoknál vagy egzotikus macskafajtáknál megtalálhatod.
2012. dec. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nekem félperzsa-szerű volt, középhosszú orrésszel, néha-néha horkolt egy kicsit, de inkább csak úgy mondanám, hogy egy kicsit gurgulázott az orra.
2012. dec. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
A sima házi macskám is horkol, nagyokat szusszant.
2012. dec. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Mecse ***** válasza:
Nekem is horkol-szuszil hangosan néha a cicám és köze nincs a perzsához vagy a nyomott orrhoz :)
2012. dec. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Huu egy pincsi is cuki lehet, ahogy tök tündérin alszik, közben meg pokoli hangok törnek elő belőle. :D
2012. dec. 27. 16:54
 6/19 blackcats ***** válasza:
Mind a két cicám 60% perzsa, de ez csak a szőrükön látszik, de a horkolást magas szinten űzik és cukik. Előttük shi-tzum volt, na ő mint a nagy medvék olyan szinten horkolt :-)
2012. dec. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nekünk két félsziámi cicánk van,és az egyik szokott néha horkolni :)
2012. dec. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

A perzsa cicám nem horkol, viszont hanyatt fekve alszik, de úgy, meg kell néznem él-e még. Macskát így még nem láttam aludni. :) Félperzsa viszont horkol..nem kicsit.

Az ágyamban természetesen, de már megszoktam.

2012. dec. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Látom utánozol a felméréses dologgal :D


Amúgy az egyik az enyémek közül ilyen horkolásszerű hangot ad ki, de csak akkor mikor vakarózik vagy nyalogatja magát. Olyan furcsa és nem tudom mitől van, de viccesen hangzik :D

2012. dec. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Az én cicám is szokott horkolni. :D Az enyém félsziámi.
2012. dec. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!