Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon félelmetes a macskám!...

Nagyon félelmetes a macskám! Hogyan győzzem ezt le?

Figyelt kérdés
Én imádom a macskámat, de ilyenkor undorítónak tartom... Nem tehetek róla, amikor álmodik olyan mint egy horror. :S Ahogy mozognak az arcizmai, rángatózik a lába... a füle előre-hátra mozog, de még a szemei is össze-vissza mozognak és elég undi amikor félig nyitva van a szeme.
2013. márc. 10. 00:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
de hülye vagy
2013. márc. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Na pont az ilyennek nem kell macska!

Mi az hogy undorító?Ha tényleg szereted a cicát,akkor nem találhatod undorítónak!!!

2013. márc. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, amikor alszom. :D Amikor alszik hagyd aludni, ne őt figyeld.
2013. márc. 10. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, kissé ellentmondásos kijelentés ez, mert akit "imádsz" azt fenntartás nélkül, sőt elvakultan szeretsz és ilyenkor az undorító jelző távolról sem jelenik meg az érzelmi skálán. Ez így marad, mert az imádatnál nincs feljebb és ha így sem tudod "legyőzni" ezt az érzést, akkor...
2013. márc. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Kinga1995 ***** válasza:
:-O hát én nem tom, én sose tartottam undorítónak a macskám :-S Ez így elég durván hangzik...
2013. márc. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
.... Hmm. Lehet, hogy akkor durva a kijelentés.... :D Pedig így van. Mondjuk ha a legjobb barátom hány egy óriásit azt is undorítónak tartom, nem tudom ti hogy vagytok vele. A macskám pedig tényleg horrorisztikusan néz ki ilyenkor. Ettől még nem szeretem kevésbé. Vagy amikor unokatesóm elkezdi a szemét nyomkodni az ujjával, én azt nézni se bírom.. :S :D
2013. márc. 10. 10:59
 7/11 A kérdező kommentje:
Amúgy én vagyok az a lány, aki ha megbántja sírva kér bocsánatot tőle, és ha nem jön haza késő este sem akkor a körmömet rágom. Én családtagnak/barátnak tekintem az macskámat, nem pedig szent fejedelemnek. :P :)
2013. márc. 10. 11:09
 8/11 anonim ***** válasza:

-.-

Az én cicum is szokta ezt csinálni, de nem tartom undinak.. Álmodik. És? Te tudod milyen vagy alvás közbe?

Az meg, hogy nyomkodja a szemét a barátnőd... Hát gratulálok!

2013. márc. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Legalább név nélkül kérdeznél ilyet. Mi az, hogy undorító? Ha a cicádnak a fenekét kellene kitörölni, mert beteg, arra sem mondhatod, hogy undorító! Szegény hagy aludjon már, most erre a kérdésre milyen választ vársz?
2013. márc. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
"Hogyan győzzem ezt le?" ... Sajnálom, hogy nem tűnt fel, hogy nem akarok borzongani. Ez nem a világ vége, arról meg nem tehetek hogy hányingerem van a látványtól ha a macska szeme felakad. :D És igen, sorolhatnám milyen helyzetekben még undorító - nem csak a macska, én is, vagy bárki más. Nekem például a pattanásom volt múltkor undorító, na és aztán?? De ha nektek ettől jobb nem állok az utatokban. xD Remélem nincs harag.
2013. márc. 10. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!