Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan győzzem meg anyukámat,...

Hogyan győzzem meg anyukámat, hogy kaphassak egy hosszú szőrű kiscicát?

Figyelt kérdés

Már 8 éve szerető és törődő gazdi vagyok. Van 2 cicám, és egy kutyám. Az egyik cicám már 8 éve velünk van, a másik pedig 3 éve. A kutyus 4 éves. Szeretnék egy hosszú szőrű kiscicát. Hogyan győzzem meg, hogy kaphassak egyet? Van egy tervem, nem tudom, hogy jó-e. Megegyeznék vele, hogy ha egy hónapig rendszeresen táplálom, szeretgetem, és gondozom őket, akkor kaphatok egy kiscicát, ha viszont egy napot is kihagynék, akkor még csak ne is álmodjak róla! Ez elég béna terv, mert már lassan 9 éve, minden nap gondozom, szeretem, és táplálom a cicáimat.:) Valakinek, valami ötlete?

13/L


2011. aug. 7. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha a 2cicát és a kutyust minden nap eteted,meg szeretgeted őket,foglalkozol velük akkor nemtudom miért nem engedik meg.

Amúgy szerintem győzd meg azzal a szüleidet,hogy besegítesz a házimunkában :DD

Pl. feltörlés,elmosogatás,felsöprés,kiteregetés stb:))

Remélem beválik!

Sok sikert!

2011. aug. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ohh, köszönöm, ez nagyon jó ötlet! El is kezdem:)
2011. aug. 7. 12:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sehogy.

Három perzsám volt,és megfogadtam,hogy soha többé nem kell hosszú szőrű cica.Rengeteg gond van a szőrükkel.

Ha nem fésülöd rendszeresen,összecsomósodik,alatta begombásodik.Nem mindegyik cica szereti a fésülést,akkor sem,ha pici kortól szoktatod hozzá.Nekem az egyik annyira nem tűrte,hogy évente le kellett tolni az összecsomósodott szőrt rövidre,mert harapott,karmolt,ha fésülni akartam.

DE,ha a fésülés megy is,van más gond.Ha egy kicsit lazább a széklete,és a fenekén nem vágod a szőrt,beleragad.Aztán leül szépen a szőnyegre,és addig dörzsöli rajta a fenekét,amíg érzi,hogy ott nem tiszta.Sokszor átéltem,nem egy felemelő dolog.

Aztán meg,folyamatosan vedlik,és mindenhol ott a szőre.Bútorokon,függönyökön,szőnyegen,mindenhol.

Nagyon szép a hosszú szőr,de ha nem akarsz kitolni magaddal,ne akarj ilyen cicát!

2011. aug. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Vállalok minden kockázatot, mert szeretném, és mindent megtennék érte.:)
2011. aug. 7. 12:51
 5/7 anonim ***** válasza:

1.Vagyok.

Igen sok baj van a hosszú szőrű cicákkal,de meglehet tanulni kezelni ezt is:)

Amúgy szólj ha "sikerrel" jártál:D:D

2011. aug. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben, most egyenlőre, mosogatok, söprök, felmosok.:)
2011. aug. 7. 12:54
 7/7 anonim ***** válasza:

Mivel a hosszúszőrűek általában pénzbe kerülnek, szerintem nézz körbe menhelyeken, hátha bekerül valahova egy-egy hosszú szőrű :) És akkor mondhatod: de anyuuu nézd szegény kis árva, meg fog halni, ha nem fogadjuk örökbe.

Plusz maradhat a házimunka:D

2011. aug. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!