Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám nagyom beteg és nem...

A macskám nagyom beteg és nem tudok vele mit kezdeni a tünetei: fejrázás, hányás, hasmenés, egyensúly vesztés, ha tudtok nekem segíteni akkor írjatok? Hogy jobban legyen.

Figyelt kérdés
kérlek segítsetek
2013. márc. 10. 11:44
1 2
 11/13 borcsi02 ***** válasza:
Na igen, ezeket már nem is soroltam, mert az általad idézett, szokásos "támadhatatlan" érvekkel szemben mit erőlködjön az ember. Elég sok cicát elsirattam már ezen a fórumon a "csodálatos" gazdik miatt, ismeretlenül is, és biztos vagyok benne, hogy sokan ugyanígy vannak ezzel, amikor pl olyat olvasol, hogy kifolyt már a szeme a kiscicának, annyira beteg volt (és a hülyéje még le is írja),miközben itt verte magát napokig a "gazdi", hogy mit kéne csinálnia, és még mindig azon problémázott, hogy nincs a közelben orvos, de azért elég jól aludt éjszakánként...
2013. márc. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

A gond az, hogy ha pl. egyszerűbb a gond, például gombás a cica, és kép alapján rámondom, hogy NAGY ESÉLLYEL gomba, akkor kész, nem kell orvoshoz vinni, mert tuti az, megy és majd ő jól kikezeli. Ja nem, mert gombaölő sincs otthon, ő meg nem akar fizetni, olyasmi kéne, mint pl. beszórni sóval vagy cukorral, vagy adni a cicának valami spec kaját, mondjuk káposztát belereszelni (?) a kajájába, mert abban sok a vitamin, és az nem jó-e... És akkor még mindig ott tartunk, hogy csak valószínűleg gomba, mivel nincs előttem a cica, ezért csak kép alapján szerintem az... Akkor meg mit várunk? Csak akkor meg minek neki állat... Egyik "ismerősöm" tegnap írt, hogy két hete kitette a malacait az erkélyre, mert már jó idő van szerinte, bent meg úgyis büdösek (takarítani luxus...?), és eléggé köhög mindkettő, meg furán fekszenek. Mondom orvos? Jajj az úgyis drága, meg úgyse tud segíteni, mert egyszer a távoli múltban volt bent egy 8 éves malaccal, hogy beteg, és az orvos csak elaltatni tudta, és ezért még pénzt is kért!

No comment.

2013. márc. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 gabcseszka válasza:
Én csak most olvastam, mi van a cicussal? Fejrázás: fülatka, tisztítsd ki a fülét naponta többször és kérj az állatorvostól fülatka ellen a nyakára csöpögtethető szert, majd fülgyülladás ellen fülcseppet. Hasmenés, akár lehet bélféreg, gardiozis nekem két hónapomba tellett és jó sok pénzbe mig a bélsármintából kimutatták és végül sok-sok gyógyszer és állandó fertőtlenítés után végre nem fosik a macska és végre jól van. Féregtelenítés, fertőtlenítés. Remélem már jobban van.
2013. máj. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!