Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskáknak miért van olyan...

A macskáknak miért van olyan gonosz tekintetük?

Figyelt kérdés
2013. márc. 12. 21:28
1 2
 11/11 anonim válasza:
Én sem gondolnám határozottan gonosznak a tekintetüket, de engem némelyiktől kiráz a hideg. Olyan mintha a vesémbe látna, tudná a gondolataimat, mintha méregetne, olyan pökkhendi. Van mikor szabályosan félek tőlük. Gyerekkoromban mamámnak volt egy macskája, vele nem volt ilyen, szerettem simogatni, de sosem voltam cicapárti, szerintem ezt érzik is, és soha nem dörgölőznek hozzám, ha mégis valami viszolygás és félelem tölt el. A kutyákat imádom, nekik is mély, szúrós tekintetük van, de azt a titokzatos méregetést nem érzem bennük, a macskák számítóak nagyon szerintem, és mintha olvasnának a szememből minden gondolatomat.
2013. márc. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!