Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti tennétek fel ide képet a...

Ti tennétek fel ide képet a cicátokról?

Figyelt kérdés
Mostanában többet olvasgatok erre és sokszor olvastam, hogy kíváncsiak is vagytok/vagyunk más cicájára, mert leírás alapján is cuki meg szerintem mindig jó cicás képeket nézegetni. Tennétek fel ide képeket a sajátotokról? (most nézem, hogy kb. egy éve volt ilyen kérdés és elég sokan tettek fel, addig azt is megnézegetem)
2013. márc. 16. 11:07
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
2 éve... azóta már biztos mások is vannak. :)
2013. márc. 16. 11:08
 2/18 A kérdező kommentje:
Ennyire érdektelen ez a kérdés vagy ennyire nincs itt senki? :(
2013. márc. 16. 15:39
 3/18 anonim ***** válasza:
2013. márc. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
2013. márc. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
2013. márc. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
2013. márc. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszi, de jó. :)

Én is pont olyasmire gondoltam, mint az első turnusban, hogy picitől a nagyobbig is legyen kép.

A többi is nagyon cuki, köszi a kedvességet, mert úgy látom egy emberke(?) tette fel őket.

Remélem még jönnek képek, én azért nem akartam idetenni az én cicám képeit, mert ha senkit nem érdekel, akkor...

2013. márc. 16. 17:39
 8/18 anonim ***** válasza:
Nyugodtan tedd fel, persze hogy érdekel sokunkat! Csak most szombat este van, nem nagyon van forgalom. Én megnézném szívesen a cicádat! Nekem két nyuszim van, de a cicákat is nagyon szeretem.
2013. márc. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Aranyos tőled, köszönöm. :) Lehet priviben küldök képet, mert már kezdem magam szégyellni, hogy egyáltalán kiírtam a kérdést. Azért volt itt némi mozgás és...

Biztos édik a nyuszik is, lehet kisállat képeket kellett volna KÉRNEM! :D Na mindegy. :)

Azért se! Ide teszem őt, én imádom akkor is ha nem fajtatiszta. Ha van kedved és képed jöhet nyuszis is. :)


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2013. márc. 17. 08:43
 10/18 anonim ***** válasza:

[link]


ők az én cicáim :)

2013. márc. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!