Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez a cica milyen fajta?

Ez a cica milyen fajta?

Figyelt kérdés
[link]
2013. márc. 16. 21:21
 1/10 Bogyigazdi ***** válasza:
Szerintem egy jól sikerült hosszú szőrű keverék cica. És általában megismételhetetlenek :) tiéd??
2013. márc. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Nem az enyém sajnos, csak nagyon tetszik.

2013. márc. 16. 21:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem keverék, ragdoll! :) [link]
2013. márc. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

21:44! Valóban! Köszi!

E-mailben kaptam a képet, nem tudtam milyen fajta, csak hogy nagyon szép cicus.

2013. márc. 16. 21:49
 5/10 Bogyigazdi ***** válasza:
Bocsi, nem tudtqm, hogy lehetnek benne csikok, azért gondoltam. :) De akár keverékként is lehet ilyen cica, nekem volt olyan cicám, ami hócipős cicának simán elment volna, csakhogy kidobták szegénykémet egy dobozban, a 40 rokos melegbe.....4en voltak, többiek keveréknek tűntek, csak ők nem élték túl... :((
2013. márc. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nincs mit :)

Bogyigazdi : sajnálom a cicákat :(

2013. márc. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, bármilyen cica lehet nagyon szép, nem a fajtája számít. Nagyon megtetszett a képen, a szép szeme, a bundája, gyönyörű cica, akármilyen is. :) Most megnézem a hócipőst is mindjárt.
2013. márc. 16. 22:02
 8/10 Bogyigazdi ***** válasza:
Köszi, ennek már vagy 3 éve, azóta az én drágámnak nyoma veszett, 1évet dolgoztam rajta míg megerősödött, és mivel nem lehetett bent tartani igy tuti ellopták...
2013. márc. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Mecse ***** válasza:

Ahogy mondták is, ragdoll. Lehet benne csík, hogyha a mintázat kiegészül cirmos azaz lynx mintával pluszban az alap(jegy)szín tetejébe.


A képen egy seal lynx point mitted kiscica van, azaz "fókabarna [alapszínű], cirmos [mintázattal], kesztyűs" , nem nagyon szokták magyarra fordítani a színeiket és a mintázatokat, ezért hangzik ennyire magyartalanul, hazai tenyésztők is angolul nevezik meg ezeket.


Felnőtt korára sokkal sötétebb lesz egyébként, ez még csak a babaszíne. Így fog majd kinézni ;


[link]


(referencia kedvéért a linkelt felnőtt cicu Soulmate Ragdolls' Tango)

2013. márc. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2013. márc. 17. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!