Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megmutatod a cicadat?

Megmutatod a cicadat?

Figyelt kérdés

Megmutatnad a cicadat es meselnel rola egy kicsit? Milyen tulajdonsagokkal rendelkezik? Mennyi idos? Van-e benne valami ami kulonleges?

Semmi provokacio vagy osszehasonlitas, tenyleg erdekel, hogyan alltok a cicaitokhoz es mennyire fontosak nektek.

Szamomra minden cica szep es mindegyik kulonleges valamiert.


2009. szept. 16. 17:06
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Ime az en kandurom, Sir a neve.


[link]


Lehet, hogy lattatok mar a kepet a forumon, a csavargos temakorokben.

1 eves es 7 honapos eppen, ivartalanitott kandur. Nagyon energikus, de sajnos igazi csavargo. Volt, hogy 1 honapig nem jott haza, akkor is en talaltam meg, magatol eszebe se jutott. Ami kulonleges benne, hogy rendkivul bobeszedu, be nem all a szaja egesz nap. Angliaban szuletett, elegge zomok cica, a labai rovidebbek mint az otthoniaknak. Talan magamnak ellentmondok azzal, ha azt mondom ragaszkodo is, amikor eppen nem csavarog, akkor arnyekkent kovet mindenhova. Macskakkam sajnos nem jon ki jol, de van egy kutyus baratja.

Nagyjabol ennyi, varom a valaszaitokat!

2009. szept. 16. 17:12
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom megmutatni a cicáimat mert nincs képem róluk a gépemen de szívesen mesélek róluk.

3an vannak, sima mezei házimacskák de én mégis gyönyörűnek látom őket, minden szabaidőmet velük töltöm sokat foglalkozok velük, néha már túl sokat is.

2 fiú van és 1 lány mind a 3 ivartalanított és nagyon ragaszkodó tipusúak, a legidősebb most lesz 10 éves a középső 8 a legkisebb meg 6.

Mind a 3 külön egyéniség de amivel a legjobban tudnám őket jellemezni az az hogy kényesek pl egymás után nem esznek ugyan abból a tálból sőt még oylanból sem amiből már egyszer ettek. Kicsi úgy gondolom hogy elkényeztettem őket de mind egészséges és gyönyörű és látszik rajtuk hogy szeretnek engem is és egymást is :)

2009. szept. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Hu de szep kort elnek meg!

Nekem eddig minden cicam hamar elpusztult sajnos, kb 3 eves volt aki a legtobbet elt, mert fout mellett laktunk. De ma mar mas a helyzet.

Koszi a valaszt!

2009. szept. 16. 17:48
 4/21 anonim ***** válasza:

Bocsi hogy ideírok, mert nem teljesen válasz..nekem sajnos nincs cicám(a környéken ölik őket, ezért inkább nem hozok ide újabb cicát, mert csak neki(k) lenne rossz).


Viszont Neked nagyon szép cicád van:) Nekem is volt egy fekete(lelőtték, még a mai napig hiányzik, pedig már 4éve történt). Hosszú, szép és egészséges életet kívánok Neki, meg Neked is:)


Puszi

2009. szept. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
nekem nincs macskám, de ha lenne, megmutatnám, de a tied nagyon szép, és nagyon vidám tekintete van.
2009. szept. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom, kedvesek vagytok.

Ezen meg kiakadok mindig, hogy olik a cicakat. Istenem, de sajnalom :(

2009. szept. 16. 19:45
 7/21 anonim válasza:

Nekem volt egy cicám, gyakorlatilag együtt nőttünk fel, 13 éves voltam, amikor hazahoztuk, 26, amikor meghalt. Rendszeresen együtt aludtunk délutánonként, rengeteg aranyos szokása volt. Pl. amikor be akart jönni, a tesóm ablakának szúnyoghálóján pengetett. 13 évesen megbetegedett, leállt a veséje, nem lehetett megmenteni.

[link]

2009. szept. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 bibi05 ***** válasza:
Szia nagyon édi a cicád, meg a többi is:) Én is megmutatnám, dem tudom, hogyan kell képet feltötlteni.Ha segít vki. megmutatom én is:)
2009. szept. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

megnyitod ezt az oldalt: [link]

rákattintasz az első TALLÓZÁS gombra, és megkeresed a cicádról a képet ott, ahol van a gépeden. aztán lent megekeresd a feltöltés gombot, és készen is van.

kifog írni egy linket, azt kell ide bemásolnod.

2009. szept. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 bibi05 ***** válasza:

Nagyon szépen köszönöm, hogy segítettél kedves utolsó.


Ő Cica :)(igen, találó név szerintem is)1 éves ivartalanított kandúr.

Éppen pihen:


[link]


Itt csak pózol, imádja ha kattan a gép:


[link]


Itt pedig hűsöl vagy takarít a mosdókagylóban:


[link]

2009. szept. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!