Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám meg ellett mit tegyek?

A macskám meg ellett mit tegyek?

Figyelt kérdés
A cicám nem rég ellett először. De nem marad ott a kicsinyeinél nem szoptatja őket. Folyton elmegy ott hagyja őket! Tudom ez az első ellése de akkor is! Próbáltuk már bezárni de akkor meg nyávog és fekszik le melléjük. Mit tegyek?

2013. márc. 20. 20:01
1 2 3
 11/29 Vicuska87 ***** válasza:
66%

Hát nem tudok mit mondani! Csak gratulálni tudok, csak így tovább, szaporíts!!!!!


Menjél el, és vegyél cicáknak való tápszert, és etesd vele a cicákat, majd nedves szivaccsal simogasd a hasukat, hogy ingereld őket az ürítésre!

Vagy a legjobb az lenne, ha beadnád őket a Noé-sokank, vagy valaki olyannak aki törődik velük! Felelőtlen állattartó vagy!

2013. márc. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Azt mond meg hogy miért. Mindegyiket én etettem játszok velük a kertben.(mű egérrel) És meg mentettem az egy kismadarat Csíkostól. Senki más sem törődik velük annyit. Hétvégén szoktam velük lenni sokat.
2013. márc. 20. 20:31
 13/29 A kérdező kommentje:
* etetem még
2013. márc. 20. 20:35
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Azért vagy felelőtlen, mert hozzáértés nélkül szaporítod szegény macskákat! Egy csomó betegséget elkaphatnak, verekedésben elpusztulhatnak! Te nem szereted az állataidat? Ha nincs pénzed ivartalaníttatni zárd be a lakásba amíg tüzel, és gyűjts rá! Most is megellett a macskád (egyébként elég zavaros most akkor két macskátok is ellett???) és nem tudod hogy mit csinálj a döglődő kölykeivel! Gratulálok! Az nem elég hogy játszol velük a kertben!
2013. márc. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Pénzem??

Gyerek vagyok még gimnáziumba járok rengeteget kell tanulnom! És tudok pár dolgot róluk. De azért kérdezek itt mert szeretnék meg tudni fontos infókat a macskákról hogy jobb gazdájuk legyek!

2013. márc. 20. 20:49
 16/29 A kérdező kommentje:
cumis üvegből akarjuk itatni de szerintem még túl kicsik hogy betudják kapni. Alíz nagyon felelőtlen. Folyton az utcán látom. És hiába rakom őt a kicsinyekhez elmegy. : (
2013. márc. 20. 20:52
 17/29 anonim ***** válasza:
Ne szaporítsd őket! Ivartalanítsátok be őket (persze a fiúkat ne ) mert ha már nagyon sok macska lesz akkor nem fogsz velük bánni nem lesz mindegyikre időd! Üzenetezzünk!
2013. márc. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

Anna Gabi

Küldtem üzenetet nézd meg!

2013. márc. 20. 21:18
 19/29 anonim ***** válasza:
UUUpsz! Bocsi láttam. Nem tudtam ne haragudj hogy rossz gazdinak neveztelek!
2013. márc. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
-_- Most kérlek valaki válaszoljon a kérdésemre. Nem szeretném hogy meg haljanak. Mit tegyek?
2013. márc. 20. 21:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!