Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha a macskám elég rossz...

Ha a macskám elég rossz helyre ellett, mert ott egy zacskón vannak a kismacskák, és alatta beton van, ami eléggé hideg nekik. Meglehet őket fogni hogy áttegyem egy ruhadarabbal bélelt dobozba mind a négyet? Nem lesz semmi baj velük később?

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 08:11
 1/4 rékakutyakiképző ***** válasza:
igen megfoghatod nyugodtan. semmi bajuk nem lesz a kiscicáknak. attól még nem taszítja el magától a kicsiket az anyacica.
2011. máj. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
elvileg nem szabad őket megfogni, mert az anyjuk idegen szagot éérez rajtuk, és magára hagyja őket. én alapból meg szoktam csinálni neki a helyet, ahova szeretném, hogy szüljön,és oda szokott, de volt olyan, amikor nem, én simán megfogtam. ugyanúgy gondozta a kicsiket. ha közelebbi kapcsolatban vagy a cicáddal, mindennap simogatod, akkor szerintem nyugodtan átpakolászhatod őket.
2011. máj. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 auroranero válasza:

Ha jó a kapcsolatod a cicáddal, valóban nem kell attól félni, hogy magára hagyja őket miután megfogdostad.

Az viszont előfordulhat, hogy fogja őket és áthurcolja másik helyre. A cicák már csak ilyenek, önfejűek és nem biztos, hogy elfogadja azt, amit te találsz neki.

Szóval ez leginkább a cicád természetétől függ, szerintem a lényeg, hogy biztonságban érezze a kölyköket.

2011. máj. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Attól függ milyen a kapcsolatod a cicáddal. Ha engedi hogy simogasd őket nyugodtan vidd el meleg helyre a családot :)
2011. máj. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!