Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek miért nem akar...

Szerintetek miért nem akar enni a cicám? Pedig a legjobb falatokat adom neki.

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ehhez azért tudni kellene a korát, azt, hogy most került hozzád, és azért nem tudod az okát, vagy már régen veled van, és csak most áll fenn ez a probléma? Vannak-e egyéb betegségre utaló tünetek? Szóval a szűkszavú kérdésedet így nem lehet megválaszolni.
2009. szept. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

En csak most jottem ra, hogy a macskat nagyon nem erdekli, hogy mennyire draga kajat eszik. Vettem neki egy elegge dragat, ra se nezett, o az olcsobbat imadja. (Na persze nem nevenincs kajak)

Probalkozz massal, lehet, hogy egyszeruen nem izlik neki.

2009. szept. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyers csirkehússal vagy szálkamentes nyers hallal próbálkoztál már? Én még nem találkoztam olyan macskával, amelyik ne ugrott volna ezekért.

Ha abszolút semmit nem eszik meg, akkor viszont orvoshoz kéne vinni.

Mondjuk az is lényeges, hogy mennyi idős a cica, meg hogy érte-e valami trauma nemrég...

2009. szept. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne adj neki nyers husit mert beteg lehet tőle!!

Az én cicám cem evett, elvittem dokihoz adott neki 3 szurit és macskabérescseppet és azóta nem győzöm etetni!!!! A macskabéres 2200 forint egy üveggel de sokáig kitart mert napi egy csepp kell két héti utána 2 hét szünet és megint 2 hét kúra! Igaz én van hogy 3 cseppet is rakok kajcsira. Próbáld ki!

2009. szept. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!