Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fekete cicámnak miért barnulha...

Fekete cicámnak miért barnulhat a szőre?

Figyelt kérdés
fekete cicusomnak barnul a szőre. Mindig is kicsit barnás-vöröses volt, mikor mondjuk a napfény rásütött, de most már a hasán szinte majdhogynem teljesen barnás. Purina szárazkajával etetem, ettől csak nem lehet, vagy igen?
2009. szept. 17. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem fekete labradorom van, de amikor elkezd vedleni, és a kihullott szőrők még a többi szőr között maradnak azok megbarnulhatnak. a kutyámnál barnás vöröses színűek lesznek. lehet hogy a te cicusoddal is ez a helyzet.
2009. szept. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

En cicammal is ez tortent, kb fel evesen es most lassan 2 eves de rozsdas maradt.

Hat en hallottam egy olyat (szemelyszerint nem hiszem el), hogy parzasi idoszakban barnul meg a hasuk.

Enyem ivartalanitott is, szoval keves erre az esely.

Szerintem nem fog elmulni, de az en cicamnak kifejezetten jol all :)

2009. szept. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én öreg macskákon szoktam ilyet látni.Szerintem a szervezetük már nem tud elég festékanyagot termelni, amitől teljesen fekete lenne a szőre.
2009. szept. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez egy eléggé összetett kérdés szerintem.

Az én 19 (!) éves kan cicámon lehet látni, hogy kicsit barnásabb lett a szőre, régen ifjú korában korom fekete volt.

2009. szept. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. egyébként a cica 4 éves, szóval még nem egy vénség, mindenesetre következő alkalommal azért rákérdezek a dokinál.
2009. szept. 18. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!