Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 1 hét nyaralás után elfelejt...

1 hét nyaralás után elfelejt a cicám?

Figyelt kérdés
Nyáron 1 hétre megyünk nyaralni,addig nagymamám fog vigyázni a cicámra.Attól félek,hogy mire visszajövök,már nem engem fog a legjobban szeretni,mint ahogy most.Nagyon ragaszkodik hozzám,még a boltig is el akar mindig kísérni,be kell zárni a konyhába a míg el nem megyek.Este is mindig a fejemnél alszik.Lehetséges,hogy mire visszaérek mamámat fogja szeretni?Vagy nem felejtenek olyan gyorsan azért?

2013. márc. 25. 14:16
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja,és a kora olyan 8-9 hónapos,az utcáról fogadtam be,már ivartalaníttattam.Fiú
2013. márc. 25. 14:18
 2/10 anonim ***** válasza:
Dehogy fog elfelejteni. Mindig te leszel neki az igazi, az egyetlen nagy Ő :D A macskák amúgy is kényesek, 1 hetet azért kifog bírni nélküled.
2013. márc. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Dehogy fog! Ha egy hónapot mennél el, akkor sem, szerintem egy fél évre is könnyedén otthagyhatnád, nem fog elfelejteni. A memóriája jó. Nem olyanok mint a halak, akik elfelejtenek mindent egy pillanat alatt.
2013. márc. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja, és persze, hogy meg fog ismerni, ha haza jössz, és alig fogja várni, hogy újra a fejednél aludhasson. Úgy látom, nagyon szeret, szóval akkor is hozzád fog bújni, ha a nagymamát is most jobban megkedveli. :)
2013. márc. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha egy macska megszeretett, sosem felejt el.
2013. márc. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem fog elfelejteni. Amikor nyaralni mentem, a cicám az első nap egész nap nyugtalanul fel-alá járkált, és csak akkor nyugodott meg, amikor anyumék odatették neki az ágyamra az egyik használt, de még ki nem mosott pólómat. Azon aludt egész héten. Aztán amikor hazamentem, egész nap megint jött utánam.
2013. márc. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat,nagyon megnyugodtam.:)
2013. márc. 25. 14:51
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Én három hétre mentem el nyaralni, addig csak anyáék, a többi gazdi voltak a cicával, amikor visszajöttem, mégis majd kiugrott a bőréből, annyira örült nekem és dörgölőzött meg bújt az ölembe. :)
2013. márc. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia.Mi 2 hónapra mentünk el nyaralni.Addig a szomszéd néni vigyázott rájuk.Szinte érezték,hogy hazamegyünk,mert ott vártak a kapuban.:)Az állatok nem felejtenek.:))
2013. márc. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De jó ezeket olvasni,így nyugodt szívvel megyek el.:)
2013. márc. 26. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!