Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A fülatka az baktérium vagy...

A fülatka az baktérium vagy élősködő?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet házilag kezelni?

2013. márc. 27. 10:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

:))))))))))))))


Atka!!!

Hogy lehetne baktérium???

2013. márc. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

Házilag, eredményesen sehogy. Vannak ilyen falusi szokások hogy olajat öntenek bele, vagy mi, de én azt nem tanácsolom. Egyáltalán nem tesz jót az állatnak és szerintem nem lehet hatásos.


Mindenképpen orvoshoz kell vinni a beteg állatot! Ne sajnáld már rá a pénzt! Ha meg nincs pénzed, akkor miért tartasz állatot?


Istenem...hihetetlen...

2013. márc. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nagyon, nagyon, sajnálom rá a pénzt! Nem az én macskám! Egy hülye albérlő ideszoktatta, lelakta a lakás kauciót, lelépett, nekem csinált 200.000Eft kárt számlát, a macskákat itt hagyta, én etetem gondozom őket és munkanélküli vagyok. Az egész húsvétra és a macskákra van 10.000 Ft-om!!!!

Hja és én magam nem szeretem a macskát.

2013. márc. 27. 11:53
 4/11 anonim ***** válasza:

Miért nem viszed el akkor őket egy menhelyre vagy macskamentőkhöz? A macskamentők jobb választás lenne, ők biztos segítenek nekik új gazdát találni. Ideiglenes befogadókhoz kerülnek, stb. Belinkeltem.

Amúgy te is tudsz feladni ingyenes hirdetést a netre, hogy cicák elvihetők...


[link]

2013. márc. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
OK elindulok ezen a vonalon....
2013. márc. 27. 12:22
 6/11 Vicuska87 ***** válasza:
52%
Add oda cicamentőknek, a noésoknak, vagy a cicamentő angyaloknak!
2013. márc. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
"Hogy lehetne baktérium???" Így: mert gyulladást okoz a fül belsejében, nem az élősködő hanem a baktérium. Akkor baktérium!
2013. márc. 27. 13:04
 8/11 Vicuska87 ***** válasza:
52%
A fül atka, az egy apró bogár, az élősködő, sosem volt baktérium!
2013. márc. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy lehetne baktérium???" Így: mert gyulladást okoz a fül belsejében, nem az élősködő hanem a baktérium. Akkor baktérium!"


Kérdező: javaslom legalább a 8 általános elvégzését!!!

2013. márc. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Platypus ***** válasza:
100%
A fülatkák mikroszkopikus ízeltlábúak. Gyulladást okoznak, mert belülről rágják a bőrt és oda is ürítenek, és mellesleg az apró sebeket könnyen felülfertőzik mindenféle baktériumok is. Ezért az atkás fül kezelésére szoktak antibakteriális gyógyszert is adni, de atkairtó nélkül nem sokat ér.
2013. márc. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!