Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Segítene nekem valaki?

Segítene nekem valaki?

Figyelt kérdés
1,5 éves lány cicám eltűnt! Fekete fehér házicica, közepes méretű. Nem rég fialt ezért ki van szívva a mellbimbója. Különleges ismertetőleje, hogy a bajuszánál fekete valami van seb vagy tényleg nem tudom mi az! Gyögyösön lakunk szelíd meglehet fogni. Ha valaki megtalálná írjon nnekm egy e-mailt: mdora@ceghir.hu! Köszönöm előrre is a segítségeteket!!!!
2009. szept. 19. 13:42
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Hogy miért viszi el őket??? Mert ha még csak a miénkről lenne szó, de már szerintem a 100-at is meglépte és én most tényleg nem túlzok! Minden héten több macskát visznek el már évek óta!! És azért, hogy: ne pisiljen a párkányra, ne túrja a kertet, ne mennyen át, ne terjesszen betegséget, bolhát! Mert hogy ott van egy 8 éves gyerek!Miért csinálná ott ha nálunk se csinálja??? Az enyém biztos nem mert az meglett nevelve. Meg hogy kössük láncra, hogy ne menjen ki. Hát mondom ba_meg ez nem kutya bár azt se lehetne megkötni! Állatkínzók!!! És hogy ki ő?? Egy vén bolond érzéstelen öregasszony!
2009. szept. 20. 08:20
 12/17 A kérdező kommentje:
ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ engem nem fog bántani ha belém köt én simán agyon verném! Nagyon az agyamra megy amit csinál! Mi joga van neki ehez??? Bocsi a regényekért!
2009. szept. 20. 08:20
 13/17 A kérdező kommentje:
Ja és a macskámnak már egy hete fekete sebes a szája széle! Szerintem megmérgezi őket, de akkor miért csodálkozik, hogy átmenne északa??? Ja meg, hogy a szemetesbe alszanak meg esznek! Naponta 2-szer kapott enni! Bőven elég volt neki és nálunk zokott aludni, úgyhogy haggyuk már a dumát!
2009. szept. 20. 08:23
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem tudod arrafelé keresni, ahol sejthető, hogy kitette az a szemét szomszédod?

Mindenképpen össze kellene fogni azokkal, akiknek szintén eltűnt a macskájuk, és bejelentést tenni a helyi jegyzőnél, akinek kötelessége kivizsgálni az ügyet. Ha bebizonyosodik, büntetést kell kapnia!

2009. szept. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
A határba tette ki. Sajnos én nem tudom mere van. Az egyik barátnőm mindeg arra felé megy és megkértem, hogy nézzen körül kicsit ő aztmondta, hogy egyszer se látot még ott macskákat csak kutyát. Tehát az egyik, hogy valaki elvizi őket onnan. A másik meg, hoy elmennek maguktól. Sajnos érthető egyedül nem tudok menni. Anyuék meg nem érnek rá. Tudom így hülyén hangzik, de szerintem nem lenne meg csoda lenne ha még élne!
2009. szept. 20. 12:07
 16/17 anonim ***** válasza:
Gyorsan tisztazzuk a dolgokat: Jelentsd fel, mert semmi joga nem volt hozza - es ha mar ott vagy, alitsd teljes bizonyossagal, hogy a ti portatokrol vitte el - maganteruletrol (Szard le, hogy nem igaz) Szoval, atto lhogy polgaror, pont annyi joga van, mint neked - vagyis ebben az esetben semmi. Ha tenyleg megmergezte, es tobbet is, akkor valahol kell lennie rengeted elpusztult macskanak - ami igy tomeges allatkinzas, es nem fogja egy egyszeru ejnyebejnyevel meguszni. (Foleg ha a mediat is ertesited - szeretik az ilyet, jo a hirerteke). Ha viszont meg el, akkor esetleg haza tudod hivni. Es semmi esetre se hagyd magad.
2009. szept. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
12 éves vagyok és lány. A másik lány fősulis. Nem hiszem, hogy hinnének nekünk. Mindenesetre megkérdezem a szüleimet, hogy benne vannak-e. Mármint egyedül 12 évesen nyilván nem vágnék bele. Azért köszi mindenkinek a választ!
2009. szept. 20. 14:26
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!